Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kikerült egy felvétel, amin...

Kikerült egy felvétel, amin furcsa repülő tárgyat követ egy amerikai vadászgép most már elhiszed hogy léteznek ufók?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 20. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem!!! És ez nem hit kérdése!
2017. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A felvételen nem lehet semmiféle tárgyat, még inkább nem objektumot látni! Csak egy fekete pöttyöt. Ilyent viszont a rendőr is adhat a jogosítványodba!
2017. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kamu a felvétel. Nem az ufó miatt, hanem mert a kijelzések és a kép nincs szinkronban. A felhők mintha egy animált gifből származnának. Nem körbe forgó gépből látható felhők, hanem csak egy kép végteleníttettem ismételve.
2017. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A felhők mintha egy animált gifből származnának."

A lényeg hogy _mintha_, még is milyennek kellene lenniük egy infravörös célkövető kamera felvételén? A többi részlet valósnak tűnik ha keresel más infravörös célkövető felvételt. Engem leginkább az zavar hogy senki nem linkelte be az eredeti forrást, tehát lehet felkapott kamu is akár.

2017. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne a giffen akadj fel! A gép be van döntve, körbe-körbe forog. A célpont is egy szabályos körpálya mentén halad? És a két forgás nagyjából szinkronban van? Nem furcsa.

Próbáld meg elképzelni ezt a helyzetet.

2017. dec. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Keress ilyen felvételeket a neten. Nem a gép forog vele ennyire szinkronban, hanem a célkamera marad rajta ennyire pontosan a célon, lásd a 7. válaszomat, először én is ki voltam rajta akadva. Mondjuk nem is értem azokat a idiótákat akik belekötés nélkül lepontozták, de mondjuk ezt a kategóriát pont a sötétsége miatt kedvelem. :D
2017. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eddig is hittem
2019. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!