Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufóhívők, ufókutatók, mit...

Ufóhívők, ufókutatók, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom: nem vagyok képzett ufószakértő, megszállott ufóhívő még annyira sem. Olvastam, olvasgattam ezt-azt az ufójelenségről. Nem vagyok meggyőződve az idegenek ittlétéről, de elméletileg lehetséges, hogy valakik valamikor valahogyan felfedezték a Földet, az emberiséget, idejöttek, itt megtelepedtek stb.

Az ufológiát három részre osztom:

-gyakorlati ufókutatás: az ufógyanús esetek listázása, minél többet, a lehető legtöbbet összegyűjteni és mindegyikről a lehető legtöbbet, mindegyiket a lehető legrészletesebben dokumentálni.

-elméleti ufókutatás: elméletek felállítása arról, kiféle-miféle idegenek lehetnek itt, mióta, miket csináltak-csinálnak stb.

-és a harmadiknak nem találtam nevet, ez az ufonauták és az emberek közti kapcsolat lehetőségét, szükségességét vizsgálja. Mi legyen, minek kell lennie köztük és köztünk. (Pl. legyen-e kapcsolatfelvétel az emberiséggel vagy legfeljebb néhány emberrel, milyenekkel, kikkel vagy a közös kommunikáció módjai)

Mit szóltok az ufótudomány ilyen felosztásához?



2018. ápr. 2. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem jo
2018. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Először is hagyd az ilyen fogalmakat hogy képzett ufószakértő meg ufóhívő! Nemjo! Tobb oka van amiert nem..


A leiras nemrossz egyebkent

Én nem hiszek az ufokban...tudom h léteznek!

2018. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszi, hanem tudja-ezt már hallottam valakitől.
2018. ápr. 3. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

A gyakorlati kutatás nevezhető csak kutatásnak, de az nem csak adatgyűjtést jelent, hanem az esetek kivizsgálását is, ehhez nagyon sok pénz kell, és egy szakértői gárda, különböző tudományterületek szakértői.

Az UFO hívőket ne vegyük ide, a hit nem fér össze a tudományos módszereken alapuló kutaói tevékenységgel.

2018. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Az UFO hívőket ne vegyük ide, a hit nem fér össze a tudományos módszereken alapuló kutaói tevékenységgel."

Ez így igaz. Az ufóhit és a reális alapokon nyugvó ufókutatás nem ugyanaz. Utóbbinak szigorúan el kell határolódnia előbbitől.A gyakran nevetséges ufóhit az oka annak, hogy a "szabályos" ufóvizsgálatot rossz hírbe hozza.

Az alapkérdésnek annak kell lennie: itt vannak-e,vagy inkább: itt lehetnek-e az idegenek.Innen indul az ufókutatás. Az ufóhit természetesnek tartja az "igen" választ. Akár minden bizonyíték nélkül.

2018. ápr. 8. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

"Az alapkérdésnek annak kell lennie: itt vannak-e,vagy inkább: itt lehetnek-e az idegenek."


Továbbá, hogy az UFO jelenség egyáltalán földön kívüli eredetű e,vagy valami más, mert annak ellenére hogy régóta foglalkozom a témával, és mindent elosvastam amit érdemes volt, nem találom bizonyítottnak ezt a népszerű feltételezést, de hogy valami van, az biztos, azt magam is megtapasztaltam.

2018. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a leírásban semmi újdonság nincs. Mindezt már más régen rendszerbe tette-szedte, legalább 50 éve.


Én biztos vagyok benne, hogy az ufó mögött van egyfajta intelligencia is - hogy ezek honnan jönnek nem tudom - de az is biztos, hogy ez csak egy része, és más anomáliák is meghúzódnak itt. Egyik szerintem olyasmi lehet, mint a gömbvillám, csak komplikáltabb.


George Adamski

2018. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Adamski minden valószínűség szerint csaló volt.
2018. ápr. 13. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a nicknév aláírásom....


Amúgy nem volt az.

2018. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nem volt az?
2018. ápr. 15. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!