Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ismeretlen vérszívó után...

Ismeretlen vérszívó után folyik hajtóvadászat Ukrajnában?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 12. 01:58
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Tényleg ennyire h*lyék az emberek?:)
2010. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
a Chupakabra egy valóban létező lény, már fogtak is be belőle, de nem valószínű, hogy földönkívüli, mexikóban látták először egy "titkos" kutatóbázis közelében. valószínűleg egy "megszökött" példány. aki akar az keressen rá google-ben. de nem tudom mit csodálkoztok hisz nagyon sok lény van amit még nem ismerünk. csomó új fajt fedeznek fel az óceánok mélyén és az esőerdőkben.
2010. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

na végre valaki aki nem lefikázza az embereket hanem értelmeset is tud írni. Amugy egy csomó filmet néztem róla de ezt még nem is hallottam hogy mexikóba látták először.

És még mik lehetnek ott amiről nem tud senki?!

2010. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
hát sok ilyen dologról szoktam olvasni és próbálom kiszűrni ami igaz lehet. keress rá google-ben és ott sok mindent megtalálsz. ajánlom figyelmedbe a következő weboldalt [link]
2010. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
de amugy a chupakabra szerintem egy kutyaféleség. aki ért hozzá az tudja hogy a mostani fajtatiszta kutyákat is úgy tenyésztették ki, azok nem maguktól léteztek. az emberek begyűjtöttek az utcáról kóbor korcs ebeket és azokat pároztatták egész addig amíg létre nem jött amire ők gondoltak. sőt mamár a tigrist és az oroszlánt is keverik a neve "liger". akkor mértne lehetne bármilyen lényt létrehozni. sok olyan kísérlet van amiről nekünk fogalmunk sincs
2010. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
akarok egyet otthonra!!! olyan ari.. lehet pacsit is tud adni.
2010. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
jaj istenem de ijesztő:Sremélem itt az országba ilyen lény nem fog előfordúlni:( ha persze létezik 1átalán:S:S
2010. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
csupakabra xD
2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is vicces..

Félre sikerült klónózás

De azért nagyot nevettünk

2010. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Bakker eza csupakabra!!! te jó ég remélem Mao. nem jön brrrr
2010. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!