Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnában jövő hétfő szabadna...

Ukrajnában jövő hétfő szabadnap lesz? Vasárnap vagy hétfőn érdemes kimenni vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Reggel (10.25. kedd) megkérdezem az egyik osztálytársamtól, ő csapi. Délután 3 körül tudok majd infóval szolgálni.
2011. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, az jó lenne. Nehogy feleslegesen menjünk ki.
2011. okt. 25. 08:51
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Most értem géphez.

Szóval a hétfő ünnepnap náluk is, viszont a benzinkutak, éjjel-nappalik nyitva lesznek. A butikok és élelmiszerboltok valószínűleg zárva lesznek, ilyenkor csak egy-kettő van nyitva.

2011. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, hogy egyébként szoktatok-e járni, de Ungváron a vasárnap a piacnap. Ugyanazt meg tudod venni a nyiregyi piacon is, mivel rengeteg ruszin hordja fel a cuccot nyírbe. El kell dönteni, hogy melyik éri meg jobban. Bár, ha üres tankkal indulsz, akkor mindenképpen Ungvár, az a 3-4 óra a határon megéri (nekem legalábbis).
2011. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Ungvárra jártunége.nagyon szeretem.jó cuccok vannak.és olyan ruhákat hol lehet kapni mint ott?ott olyan különlegesek vannak.am mennyit kell várni?3-4 óra?a

z sok.de megéri télleg.

2011. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ungvári vagyok,a hétfő és kedd is szabadnap,hétfőn alapból nincs piac,vasárnap gyere,csak akkor éri meg igazán kijönni,meg szombaton.

és az egyik hozzászólónak üzenem,h a nyir1-i piacon jóval drágábban árulják az itteni termékeket,és nem ruszinok,hanem magyarok!!

2011. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kedves ungvári!ha még visszanézel.nem tudod hoyg menniyt kell állni a határon?záhonynál.csak az az egy határ van ungvárra?amúgy netes oldalakon nincsenek ilyne termkékek?mármint olyan oldik ahol kifejezetten ilyenek vannak.Ungvárról.
2011. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Voltunk tegnap Ungváron. Vettünk két kabátot, alapjában véve drága, mármint két kabátot 10-10 ezerért, a harmadikat 17 ezerért vettünk, de itt nálunk 4-5-ször annyi lett volna. Szóval megérte kimenni. Utána bementünk egy szupermarket jellegű boltba, nem messze van a piactól, a nevét nem tudom mi. (Valami barbar vagy ilyesmi, sajnos nem ismerem a cirill betüket - ungváriak, mi ennek a neve? Annyit tudok, hogy 8-22 óra közt van nyitva, és nagyon jó dolgok vannak ott.) Itt édességeket vettünk, meg fűszereket és néhány kézkrémet, hajbalzsamot - zöld csomagolású, van kamillás, körömvirágos, búzás - a nevét szintén nem tudom, de nagyon szeretem őket. Helyiek, ismeritek ezt a termékcsaládot? Mi a véleményetek róla? Összegezve: még mindig megéri kimenni. Akartam volna még pár dolgot venni, de nem volt nálunk már pénz, az egyik kabát egy részét már így is forintban fizettem.
2011. okt. 31. 08:11
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, és a záhonyi határon kb. Ukrajna felé 20 percet, hazafelé fél órát vártunk. Szóval most nagyon jó volt a határ.
2011. okt. 31. 08:12
 10/16 anonim ***** válasza:
az mázli.én is úgy kimennék.
2011. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!