Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA mennyit hazudik?

Balazs.dani kérdése:

A NASA mennyit hazudik?

Figyelt kérdés
Sokminden bizonyiték van már hogy (esetleg) léteznek űrlények. rengeteg olyan videó van már fönt mindenhol ahol 100% hogy űrlényt láttak. Pl.: az eggyik űrbeli élőadásban a jobb felső sarokban valami volt ott amit még ember sem látott. na azt a videózó astronauta miután őis észrevette a kezével takarta ki az adásbó. szerintetek mennyi igaz ebből? (bocs a helyesírásért)

2018. ápr. 19. 13:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Már ha voltak egyáltalán a holdon.:)

2018. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Sokat, a kérdés csak az, hogy miben. Nem biztos, hogy olyan rossz a NASA- nak az ingyenreklám.
2018. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

A NASA mennyit hazudik?

Inkább az a kérdés, hogy az összeesküvés-elmélet szövők mennyit hazudnak. :D



"Amennyit csak akarnak. Monopoliumuk van"

Tényleg? [link]

2018. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem is átvertek, akartam venni tűlük egy darabot a lezuhant ufóból, de nem küldtek
2018. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Ezek az odaszerkesztett dolgok mind egyszerű photoshoppok... Űrlények léteznek, nem mi vagyunk a világ közepe. A tejútrendszer a világegyetem egy töredéke sem.
2018. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
56%

Bizonyára sokat hazudik, és erre rengeteg oka lehet. Az egyik legfőbb kézenfekvő magyarázat erre, hogy rengeteg ember azt gondolja, ők a világ közepei, csak ezen a picinyke bolygón van élet a sok millió-milliárd (esetleg még több) bolygó közül. Ha kitudódna, beismernék, hogy ez nem így van, félelem, rettegés töltené el az emberek, káosz lenne, az emberek jó része páni félelemben élne, mert hát na, ilyenek vagyunk mi, emberek. Egyszerűbb a bizonytalanságban tartani a népet, átverni, hazudni nekik.

Elmesélek (khm, leírok) egy esetet, nem pontosan, mert csak a lényeges részekre emlékezem. Valahol, talán Amerikában (?) volt egy rádióműsor, amiben előadtak egy marsi inváziót, ugye beszédben - és az emberek, akik hallgatták, elhitték, hogy igaz. Nem emlékszem, mi lett a vége, de hogy sokan besz*rtak, az biztos. Ez pedig csak egy rádiójáték volt, amit még tudattak is a hallgatókkal, akik ennek ellenére a sík hülyeségükről tanúbizonyságot téve komolyan vették.

Nos, ennek alapján, kedves kérdező gondolj bele, mi lenne akkor, ha bejelentenék világszerte, hogy "igen, léteznek a földönkívüliek, az űrlények". A rádiós esetnek felnagyított, sokkal rosszabb változata.


Tehát, összességében a NASA hazudik, de hogy valóban az általam említett okokból kifolyólag-e, nem biztos. Ez az én teóriám. Szerintem az embereket könnyebb egy hamis biztonságérzetbe ringatni, ezért IS teszik, meg gondolom, önmagukért is, mert akár hasznuk is származhat belőle, hiszen az éremnek két oldala van mindig. :)

2018. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
meg leszel keresve.
2018. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ide is beépültek ne higgy senkinek mert , arra fogsz ébredni hogy fények vannak az ágyad felett.
2018. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A NASA-nal egy halom idióta dolgozik az amerikai adófizetők pénzén, ez itt a probléma.
2018. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 grafno ***** válasza:
Amennyit kell csak annyit. Én már láttam "ufó" t párszor meg mások is és semmi nem történt. Ismerősnek több videója is van, hogy a házban a semmiből feltűnik a "fény gömb(kézilabda méretű)" és miután körbe nézett eltunik. Mondtam küldje be az rtlklubhoz vagy vhova,de semmi.
2018. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!