Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tetszik ez a cikk? Nekem nem...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Tetszik ez a cikk? Nekem nem elég meggyőző, de legalább írnak ilyet is.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 15. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az effajta cikkekben szereplő állítások nem ellenőrizhetők. Mindenki írhat mindent a sajtóban,amit az emeberk elhisznek. Főként,ha tudományos színezetet adnak nekik. Ez olyan,hogy a szomszédomtól hallottam amit az ő szomszédja hallott a szomszédjától.
2010. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sem cáfolni, sem bizonyítani nem tudják, hogy UFO-król van szó. Az egy dolog, hogy ők nem tudják hogy mi volt, és egyből beazonosítják UFO észlelésnek, attól független nem biztos hogy az is volt. Ráadásul szeretik az emberek ezeket a történéseket kiszínezni. Gondolj csak egy gyilkosságra. Szájról-szájra terjed az is, mindig egyre több történéssel, az utolsó ember már csak annyit hall, hogy nem is ember volt a támadó. Szóval ez ilyen. Kicsit hozzáadnak, kicsit elvesznek, és máris rejtélyes lesz a történet.
2010. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes sztorik ,de hogy mi az igaz belőlük azt csak néhányan tudták.

Sok hasonló történet létezik,ha egyről is kiderülne minden kétséget kizáróan hogy valódi,az a földkerekség legnagyobb szenzációja lenne!Ilyen még nem volt...!

2010. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

érdekes , dehoyg igaz is az már nem biztos .

csak az h a földön vannak érdekes jeléenségek amikre talán soha se tudjuk meg a választ

2010. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!