Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtátok, hogy a kép, amelyen...

Tudtátok, hogy a kép, amelyen Hitler kezet fog egy földönkívülivel, valójában csak egy hoax?

Figyelt kérdés

[link]


Eredeti: [link]


Na hívők erre mit léptek?


2016. aug. 27. 11:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
66%

Kérdező és azt tudtad hogy az elmebeteg Hitler szadista prostituáltakkal szadiztatta magát?

Volt egy vonata is.

2016. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
De hát látszik hogy igazi, és később aztán ebből hamisították azt ahol egy emberrel fog kezet :O
2016. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2: már vártam, hogy valaki mikor fogja végre ezt írni :'DDDDD
2016. aug. 27. 12:15
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Persze, nem kell nagy lángésznek lenni hogy az ember tudja, hogy amiket ilyen "eltitkolt bizonyítékként" szoktak reklámozni, az minden csak nem valós :D

Már nem mintha nem lennék biztos benne, hogy máshol is lehet élet, de amiket itt szoktak mutogatni bizonyítéknak, képeket meg videókat... az több mint röhej.

2016. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
nekem az is hoaxnak tűnt, amelyiken o.v menekülteknek mossa a lábát :(
2016. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

Én készitettem a fényképet, tehát nem hoax.

Aki meg nem hiszi, annak utána járok. :D

2016. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

TrainTehn!

Annyira idiótának nézel minket, hogy ilyen kérdést felteszel?

Talán akad, aki elhiszi, de ő igazán idióta!

2016. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondtál újat! Egyet bizonyít csak, hogy a másik oldal mennyire tud lovagolni a tényeken.

Ott van a csomó csészealj fénykép, halkan súgom meg videó is, mely a működő csészealj repülőket mutatja be.

Anno a németek megcsinálták, most akkor azért mert valaki vagy valakik összemosták ezt a földönkívüliekkel és kreáltak egy ilyen képet, nem jelent semmit!

Inkább azon filóznál, miért nincs a hétköznapokban olyan repülő szerkezet mely sokkal fejlettebb, mint a hétköznapi technológia amit most használunk, alkalmazunk.

Attól hogy nem tudsz túllátni, túlnézni a saját kis világodon, attól az még nem a valóság ahogyan azt annak véled!

Inkább lépj túl a saját egódon és fejezd be az ostoba válaszokat és kérdéseket amiket itt felteszel már hetek óta!

Kérdezz értelmeset, válaszolj értelmesen!

Ha a topik lejáratása a cél, állj be a sorba!

2016. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

# 1


Ezen mit vagy fennakadva?

A legtöbb uralkodó, és milliárdos ezt csinálja ma is, vagy kivégzéseket.

2016. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindegyik épeszű ember tudta, egyébként a földönkívüli a képen a csillagkapuból van Asgardi vagy hogy is hívják. :D
2016. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!