Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol lehetne idegen lényekkel...

Hol lehetne idegen lényekkel foglalkozni? Nagyon érdekel a téma és elég sok dologba beleolvastam már. Tanulni szeretnék. Hol Találkozhatnék magyar kutatókkal? Vagy olyanokkal akik járatosak ebben a témában?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok és valahogy mindig is izgatott ez a téma. Sajnos a matematikához és fizikához nemnagyon értek viszont a történelem és a biológia nagyon jól megy. Hiszek abban hogy az igazság még odaát vanXD. Más is van aki szívesen foglalkozna ilyen dolgokkal?
2010. jún. 17. 19:42
 1/8 anonim válasza:
100%

[link]


szerintem itt érdeklődhetsz, jobb ötletem nincs:)

2010. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezd úgy hogy töltsd le a Seti honlapjáról a bionic nevű szoftvert.

Ez arra való,hogy a világűrből érkező tömérdek-sok természetes rádiójel források közt megtalálja azt ami "nem természetes" azaz tv,rádió sugárzás..egy idegen bolygóról.

A túl sok jelet/információt képtelen a Seti feldolgozni,így a világháló segítségével megosztja,és akár a te géped is lehet az ami megtalálja egy másik világ "hangját",amit olyan nagyon-nagyon szeretnének már megtalálni. (Már kb 7 éve megy az internetes pc-s földönkívüli keresés,...sikertelenül :( ).

[link]

2010. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51-es Szektor XD
2010. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ha tudsz angolul akkor ajánlom a


www.abovetopsecret.com oldalt itt minden info fentvan


illetve a [link] itt van magyarul is

2010. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(Freemail-ra a válaszom) :

Teljesen ingyenes a seti programja,..hozzáteszem a gép erőforrásait is rendesen igénybe veszi,..azaz ha pl játszol egy komolyabb játékkal akkor ez akadozni fog,legalábbis az enyém nem bírta "szuflával".

Ilyenkor szüneteltetni érdemes a progit a menüjében.. ez amúgy full magától elindul a Szgép indításakor.

2010. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 M@x ***** válasza:
Én voltam az aki kérdezte és köszi a választ.
2010. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 M@x ***** válasza:
100%
ja és nem 51-es szektor hanem 51-es körzet vagy Area 51
2010. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nincs olyan hogy 51-es körzet!! ezt csak egy másik katonai bázisről való figyelemelterelésére találták ki!!
2012. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!