Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti láttatok már valaha Ufót?

Ti láttatok már valaha Ufót?

Figyelt kérdés
Én egyszer tanultam hajnalban és tömtem magamba a kávét a konyhába aztán kinéztem az ablakon a 10.-ről és egyszer egy több ablakos szürke amorf alakú valamit láttam lassan ment lefelé és eltűnt mint ami köddé vált. Gyerekként mindig ufót akartam látni de sosem sikerült. Erre egyetemistaként meg sikerült. Vagyis szerintem az volt. De ettől lehet épp emberek vezette titkos jármű volt. El sem mondtam másoknak mert úgyis azt mondták volna hogy beképzeltem. Ez az eset nem most volt most csak eszembe jutott egy év után.Gondoltam leírom.Ti is írjatok ilyen sztorikat ha láttatok.

#UFO #idegen jármű
2018. júl. 15. 22:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én egyszer a Balatonnál láttam valamit, ami akár ufó is lehetett. 20 éve történt, 1998 nyarán, a Gyenesdiási strandon voltunk. Napfényes, tiszta idő volt, épp bent voltunk a vízben amikor szemben, kb. Balatonberény felett megláttam az égen egy fényes tárgyat alacsonyan. Először azt hittem hogy repülő, de ami furcsa volt, hogy nem mozdult, egyhelyben állt kb. egy percig, aztán hirtelen eltűnt. Később egy ismerősöm, aki a parton volt, mondta hogy ő is látott egy fényes tárgyat az égen repülni, nagy sebességel, furcsán cikkcakkban haladt. Végül aztán nem foglalkoztunk vele, gondoltuk valami érzéki csalódás lehetett. Nekem viszont a mai napig eszembe jut, rá is kerestem többször a neten, hogy történt-e ekkoriban ufó észlelés a Balaton környékén, de nem találtam semmit.
2018. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyet láttam mint az előttem szóló Kb 8 éve. Hasonló volt egy műhold átvonulásához az éjjeli égbolton de ahogy az mozgott és amilyen gyönyörű szép fények jöttek ki belőle mielőtt eltűnt azt emberi kéz nem alkothatta.
2018. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!