Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy van Amerikai...

Lehetséges hogy van Amerikai hadseregnek olyan techhnolgiája ingyen energiával müködik?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a hadsereg azt jelenti hogy náluk mem működik a fizika!
2018. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Működik az csak a kvantumm fizika. Herbynek van pár videójában rólla szó... tájékozódjál te is, ha kell küldök privátba linkeket. Vannak jó könyvek is de én nem szeretek olvasni.
2018. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Van, méghozá a Mészáros Lőrinc szálítja nekik. Eről engem szeméjesen Orbán Viktor tájékozttatot.
2018. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
Tenyleg van olyan gep, de nem engedik hasznalni mert akkor csodbemegy az egesz vilag gazdasag. Nem vicc
2018. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Létezik ingyen energia. Én pl teljesen ingyenes energiával barnulok, mikor a szabadban dolgozom nyáron.
2018. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#13-nak teljesen igaza van. Én ugyanezt hallottam csak én nem Orbántól, hanem Semjéntől. Az meg teljesen kizárt, hogy mindketten tévednek.
2018. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, napenergiának hívják, az gyakorlatilag ingyen van.
2018. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

"Lehetséges hogy van Amerikai hadseregnek olyan techhnolgiája ingyen energiával müködik?"


"olyan techhnolgiája ingyen energiával müködik"


"olyan techhnolgiája"


Milyen technológiája? :D


A legjobb ötletem, hogy kihagytad a kérdésből, hogy "ami", ami egy fontos szó, mert nélküle értelmetlen a mondat. Mindegy ... lépjünk túl rajta.


Ha a legrealisztikusabbal kezdjük akkor a jövő energiája a nap-, hidro és szélenergia meg persze a nukleáris.


Ha kicsit kevésbé vessük realisztikusan akkor meg a fusion. Ami lényegében hidrogén elemek nagy nyomáson és hőn egyesülnek a nehezebb héliummá... magyarul egy a napban lévő reakciót másuljuk le.


Ez elvileg működhet, de legalább 10qt kell elérnünk, hogy használható legyen, azaz a beteg energiának a 10szeresét kéne vissza kapnunk. Ez is teljesen hihető még.


Ez lesz lényegében a jövő tiszta energia forrása.

2018. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A német hadseregnek van egy tengeralattjárója ami szélenergiával működik. Van egy bányagépe is ami napenergiával, és egy vízenergiával működő helikoptere. Tök ingyen furikáznak a mocskok, és az EU többi tagjának nem adják oda a receptet. Tipikus német hozzáállás.
2018. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!