Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikások tudnak mutatni...

Szkeptikások tudnak mutatni bizonyítékot az ufók létezése lelen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy a szkeptikuskák tudnak-e felmutatni bármit az ufók ellen vagy csak bizonyíték és ok nélkű tagadják őket.

#UFO #szkepőtikus #civilizácijó
2018. aug. 23. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Mindég énis mondom nekik hogy de bizonyítsad. Nemtudjak.Én persze amikorra 10 cikket mutatok akkor bolond vagyok meg hazudok. Szerintem elsem olvasák.
2018. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Szó sincs tagadásról. Mivel semmi nem bizonyítja hogy járt volna itt valaha is bármilyen földönkívüli, természetesen nem indulunk ki abból hogy lenne itt bármilyen földönkívüli is. Ennyire egyszerű.
2018. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát engem meg elraboltak szóval akkor mégiscsak van bizonyíték.... hát!
2018. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
91%
Nem azt kell bizonyítani, hogy valami _nem_ létezik..
2018. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Aki állít valamit, annak kell bizonyítania.
2018. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

Egyetlrtek. bizonyítsátok hogy nincsenek Ufók. Ha nem tudjátok, akkor hallgassatok az ....

okosabbra

2018. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze mostan meg halgatnak mikor kérdőre vannak vonódva! Mert ők is tudgyák hogy léteznek!
2018. aug. 23. 18:55
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem szkeptikások hanem szkeptikusok.

Tudok videofelvételt az ufók létezéséről. Majd megkeresem ha több időm lesz. Az látható rajta hogy bemegy egy férfi egy hivatalba és az idegenek nyelvén kezd el beszélni ami úgy hangzik mint nálunk a beatbox. Ezután kiderül hogy az iroda dolgozói idegenek mert felfedik igazi kilétüket. Embernek álcázzák magukat és beépültek közénk.

2018. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ozmium42 ***** válasza:
58%
Vágod, mi a különbség a "nincs bizonyíték" és a "bizonyíték, hogy nincs" kifejezések között?
2018. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ahogy ígértem itt a bizonyíték videó az ufósok létezésére:

https://www.youtube.com/watch?v=lr7pyggTmmY

2018. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!