Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor fog végre valaki,...

Mikor fog végre valaki, konkrét, megcáfolhatatlan bizonyítékot mutatni az UFO-król?

Figyelt kérdés

És akkor megszűnne a mit szóltok szkeptikusok...című ballada is.

De sajnos ilyen nem lesz.Esetleg valaki megpróbálhatja ha érez ambíciót magában .

Olyan felvételre gondoltam, vagy videóra, ahol konkrétan kivehető az objektum, nem fény, meg elmosódott izé látszódik, megerősítve katonai és rendőrségi tanúkkal, jegyzőkönyvvel.

Vagy olyan felvétel amin egy vagy két ember társaságában le vannak fotózva ezek a lények, vagy objektum.Tisztán, kivehetően.

Úgy hogy közben a háttér , emberek és minden látszódik, kristálytisztán.

Sok embernek segítene aki ezt megpróbálná.



2013. ápr. 17. 21:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Még mindig érdeklődnék, hogy lehet az, hogy USO kérdés egyetlen egy sincs itt, paranromal sem foglalkozik vele, az ittvannak sem, a pécsi szopposok oldala sem. Miért?
2013. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy katonai és rendőr tanúkat nem fogsz találni, mivel számukra megvan tiltva, hogy ilyenekről beszéljenek. Viszont a leszerelt katonák, űrhajósok, rendőrök között sok olyat találni, akik beszámolókat adnak. Például Neil Armstrong is azt állította, hogy UFO-kat látott a Holdon és az űrben is.
2013. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
52%

Ha majd a lumbulábiai meg krixkraxi hadiflotta végre megszállja a Földet, a reptoidok meg a guargumik pedig elrabolják 404et megint.


És persze akkor is ott díszeleg majd a kérdések végén a "Na erre mit léptek" copypaszta,ami nélkül nem is ufós kérdés az ufós kérdés :DDDDDDDDDD

2013. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Megnéztem elgondolkodtató volt , de ennyi.

Az aki beszélt benne, elmondott dolgokat!

De ez nem meggyőző, bárki mondhat bármit!

meg megint elmosódott felvételek ahogy repül ott vmi.

Olyat kértem ha van egyáltalán , és szerintem sok szkeptikus is kérné, ahol pl egy idegen lényt és nem a roosveli eset, ami kitudja mi volt, odaállítják maguk mellé, és tessék ez itt egy idegen lény, én meg a nasa tudósa vagyok ...és így tovább.

de ugyanígy az objektumokról is.

Lefotózva, odaáll több tudós, lefilmezik mindenhonnan, közelről, és nem elmosódott kitudja mit ábrázoló felvételek a légkörből.

Ilyet keressen az aki beszeretné bizonyítani.

2013. ápr. 17. 21:51
 6/44 A kérdező kommentje:

most hol van a sok ufo hívő, aki mindig olyan okos.

csak szimpla bizonyítékot kértem.

a sok szkeptikus mi?? XD

2013. ápr. 17. 22:03
 7/44 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell elhinni semmit, amit a videóban mondanak. Kémleld gyakrabban az eget, és te is megbizonyosodhatsz annak helyességéről.
2013. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Antimod ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mi számítana neked, személy szerint konkrét, megcáfolhatatlan bizonyítéknak?


Tapasztalataim azt mutatják, hogy


1) ez mindenkinek más és más.

2) egyesek csak "hivatalos forrásoknak" hajlandóak hinni (de azt aztán válogatás nélkül...)

3) van, akiknek semmi nem elég.


Ha elmosódott az objektum, az a baj. Miért nem lehet normális minőségűt készíteni?

Ha tiszta, éles, akkor pedig biztos "fotosoppolt", átverés, hoax, stb.

Ez pedig innentől csak hit kérdése. Úgy gondolom, éppen elég felvétel, beszámoló és bizonyíték van már arról, hogy ne gondoljuk azt, nem látogatnak/figyelnek meg bennünket idegen(?) lények, akikről mi azt tartjuk, hogy űrlények, és földönkívülinek nevezzük őket.

2013. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Jézus :) ***** válasza:

itt van tessék...


http://www.youtube.com/watch?v=L9GfqixZEzE


ennyit az ufókról

2013. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

ide is bemásoltad ezt a kamu videót???

már páran írták ezt neked, h minden kérdésnél előkerül...

mutass már vmi BIZONYÍTÉKOT IS!!!!!

ne csak netes videót v képet.

pl ami te fotózol le, lényt v objektumot, kivehető háttérrel, és te is rajta vagy a felvételen

na sok sikert hozzá!

2013. ápr. 18. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!