Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Panelházakból miért nem...

Panelházakból miért nem rabolnak embereket sose az idegenek?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasni, hogy éjszaka autózik egy család, vagy otthon pihennek az ágyaikban, és akkor jön egy júefó, és elrabolja őket. Ezek szinte mindig félreeső helyeken történnek, és családi házakban. Toronyházakat, panellakásokat miért nem látogatnak meg soha a júefók?

2018. aug. 26. 16:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Engem a panelból rabolgattak el kiskoromban.


Egyébként hazdgokat visznek el, azok meg nem panelba laknak pl Pataky, ez lehet a magyarázat hogy alig hallai ilyesmit

2018. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Mert a panelházakból mindenkit felteleportálna a sugárrütyütyüjük és nekik csak 1-2 ember kellene.

Dikk

2018. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! :))) igen, ezen én is gondolkodtam, hogy ott nehezebben tudna feltűnés nélkül leszállni a juefó, meg az elvivős sugár-rütyürütyü kiszippantaná az összes lakót a panelből,aztán ott anyáznának a levegőben :DDDDDDDD


5. válaszadó, legalább 10-12 könyvet elolvastam e témában (pl. az UFO-quest) és egyetlen olyan beszámoló se volt, ahol toronyházból vagy panelból raboltak volna el valakit. Szavakat meg úgy írok, ahogy nekem tetszik.

2018. aug. 28. 04:53
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert a vasbeton leárnyékolja egyrészt az emberek kisugárzását, másrészt az idegenek besugárzását.
2018. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mit szorakoztok.

[link]


[link]

2018. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Volt valami Brooklyn hidas sztori is, amikor a taxis gyerek látta, hogy leparkol az ufó a panel mellett, azt kiszipkázza a bent alvó csajt. Még meg is állt bámészkodni a taxival.
2018. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Na azt elolvasnám :D mit csinált a srác, amikor a júefó kiszipkázta a csajt? Miért nem sietett a megmentésére?
2018. aug. 30. 16:26
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ez valami videóban volt. Állítólag vagy 30 ember nézte végig az esetet.
2018. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
mert Magdi anyus latja.
2018. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az elraboltak elsöprő többsége sosem számolt be a vele történtektől. Vagy mert nem is emlékszik rá, vagy mert szégyenli, vagy mert ő maga sem hiszi el és inkább egy vicces sztorival nyugtatja magát.

Mivel ezeket sehol sem olvashattad, lehetnek közöttük panellakás, ill. toronyházas történetek.

2018. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!