Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Atilának melyik faj a...

Pataky Atilának melyik faj a mentora?

Figyelt kérdés

Töretlenül sikeres az EDDA és frontembere zenei téren és szinte mindenbe amibe belevág. Kiváló hang, zseniális dalszövegek és az egyedi Pataky stílus. Mindenkinek az első gondolata hogy ez vajon ember?


Elismerte, hogy ufó találkozásai hatására világosodott meg. Viszont bosszantó, hogy nem olvastam melyik fajt tekinti mentorának. Tudja valaki ?


2018. okt. 1. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
P.A. bolond. Ne higgy mar el minden baromsagot...
2018. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kokain.
2018. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Háááát, ha a lámpa lekapcsolását 'megvilágosodásnak' nevezi...
2018. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

"Töretlenül sikeres az EDDA és frontembere zenei téren és szinte mindenbe amibe belevág. Kiváló hang, zseniális dalszövegek és az egyedi Pataky stílus. Mindenkinek az első gondolata hogy ez vajon ember?"


Ez marhaság, a többi meg ökörség.

Pataky Attila nem tud beletörődni az öregségbe, s hogy a kutya nem kíváncsi már rá.

2018. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

Én elhiszem, hogy elhiszi, a promós embere meg örül a hülyeségnek, mert minden hír reklám.

Művészemberek közt soknak lóg egy deszka. Az övét az ufók tartják vissza a leeséstől.

2018. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
A Plejádok
2018. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sztem csak nem akart a süllyesztőbe kerülni igy gyorsan kitalálta hogy az ufók elraboltak. Ennyi .Hitelesen jó színész .Nem èrtem hogy neki mièrt nics oscar díja .
2018. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A molyemberek. Ezért is énekel EDDA bluest.
2018. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Eddát imádom, de ezt akivé vált ez a bohóc...
2021. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!