Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadalában ki volt...

Az éhezők viadalában ki volt a versenyzők mentora mindaddig, amíg az adott körzetből nem nyert valaki?

Figyelt kérdés

A mentor hivatalosan az a személy, aki már egy korábbi viadalt megnyert, és az újonnan kiválasztottakat támogatja, segíti a saját tapasztalatai alapján. Ebből adódik, hogy stratégiailag muszáj legalább egy mentornak lennie. Vegyük csak a 12. körzetet. Haymitch nyert először viadalt, előtte senki más. Neki vajon ki volt a mentora? (De nyilván megkérdezhetem ezt mindegyik körzettel kapcsolatban, hiszen a legelső játékkor még egyik sem rendelkezett korábbi győztessel.)

Ezen gondolkozom egy ideje, és arra tippelnék, hogy addig biztosan a Kapitóliumból jelöltek ki nekik mentorokat, de az már csak azért is furcsa lenne, mert a kapitóliumi díszpintyek pont nem értenek a harchoz. :D

Esetleg a könyvben nem említenek valamit erről? (Én még csak az első kötetet olvastam.)



2015. nov. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom,egyébként azthiszem Haymitch előtt is volt már legalább egy nyertes a 12. körzetben csak a történet idejére ő már meghalt. De hogy az első viadalon kik voltak a mentorok és mi van ha a körzetben senki nem nyert, szerintem olyankor nincs mentor. Nem muszáj lennie csak úgy könnyebb a játék ha van.
2015. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

erre nem kapunk választ a könyve se a fimbe de véleményem szerint a legelső viadalon teljesen más volt. akkor kezdték el és az évek alatt biztos átalakult 1-2 dolog.

Haymichnek meg hogy ki volt a mentora az egy jó kérdés:D

2015. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legelső viadalkor nagy valószínűséggel nem voltak mentorok. Ott szerintem kiválasztottak egy-egy embert és bedobták a mélyvízbe, hogy melyik kerül ki élve. Később vezethették be ezt a mentor dolgot.

Addig meg, amíg nem kerültek ki győztessek az adott körzetből szerintem kijelöltek egy a Kapitóliumból vagy más körzetből való mentort.

2015. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 2. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!