Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már UFOT? Van olyan...

Ki látott már UFOT? Van olyan akit elreboltak? Hisztek bennük? Beszélgetettek velük?

Figyelt kérdés
bármint földönkivüit ,én igen! komi! és nem akarok hazugságokat látni a válászban mert megbüntetem MERT Annabelle vagyok! XD de a nevem tényleg Annabella! na de tényleg ne írjatok hazugságot csak kíváncsi vagyok .
2018. okt. 3. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

Csak a kérdező a baj. Már a kérdések sorrendje is rossz. Akit elraboltak az tuti hisz bennük. És Annabelle a neve...aztán már Annabella.

És, hogy büntet meg? Csúnyán gondol rám? :D

2018. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11

A kérdező vagy egy troll ,vagy nagyon beteg akinek sürgősen pszichiátriára kéne befeküdnie.

2018. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés tele van helyesírási hibákkal!!Még ìrni se tud!
2018. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hé relón írtam telón nehéz hibátlanul irni nem vagyok hülye csak azt mondom hogy......böszmék vagytok😹
2018. okt. 9. 15:50
 15/18 anonim válasza:

Én - bár nyitott szemmel közlekedek - majdhogynem minden nap látok UFO-t. Sőt, sokan mások is közülünk, egészen biztos vagyok benne, csak sajnos nem állnak le minden egyes észlelésnél mélyen elgondolkodni.


Kérdés: Léteznek az UFO-k?


Válasz: Minden repülő tárgy UFO, amit az ember az adott pillanatban nem tud azonosítani.


Mondjuk elhajítok jó nagy erővel a levegőbe egy kőnek látszó tárgyat. Amíg az a levegőben repül, és mondjuk valaki meglátja és az adott pillanatban nem tudja azonosítani, abból a tárgyból egyből UFO lesz (míg az illetőt jól fejbe nem találja 🙂 ).


Unidentified Flying Object - magyarul azonosítatlan repülő tárgy. (Ez pedig gyakorlatilag bármi lehet a sültgalambtól kezdve az elhajított csészealjig.)


Ha viszont a földönkívüliekkel kapcsolatos a kérdés...


Kérdés: Léteznek földönkívüliek?


Válasz: Minden olyan dolog, amely nincsen közvetlen fizikai kapcsolatban a Föld nevű bolygóval és az űrben található, az "földönkívüli" mivel a Földön kívül van.


Földönkívüli ezért tehát a Hold, a Nap, az űrsziklák, a bolygók, a csillagok és amúgy alapjába véve minden ami csak létezik az egész Világegyetemben, mivel nincsen közvetlen fizikai kapcsolatban a Földdel, ergo a Föld terén kívül található.


Mivel itt az UFO-król és a földönkívüliekről volt szó, nem pedig a "Földön kívül esetlegesen előforduló intelligens, idegen lényekről", ezért úgy hiszem ezt a témát ki is veséztük.

2018. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nehogy azt higgyétek hogya piros kezet kapók nak elhiszem amit írtak
2018. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Látom, nem csak az ufókban nem hiszel, de a helyesírásban sem!
2018. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Táncolj Juliska táncolj jancsika

Mennyi böszme van a kocsmába!

A kocsma neve gyakorikérdések

Hihetetlen emberek,böszmék helye ez

2018. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!