Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Beszélgetettek már a kedvenc...

Beszélgetettek már a kedvenc sztárotokkal a neten, vagy követ titeket valamelyik közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Van rajongói oldalam Sinead Burgess énekesnőről (tudom, itthon kevesen isemrik őt) és még 2013-ban írt először az oldalamra. Azóta már többször írtunk egymásnak a másik oldalára írt bejegyzésekkel, vagy volt, hogy privát üzenetet is váltottunk. Nagyon jó vele beszélgetni. Valamint a szintén kevésbé ismert Tiffany Crystal Houghton követni kezdett az Instagramon. Őt is nagyon szeretem. Rhea Francani is ugyanitt kezdett követni. Őt mondjuk addig nem ismertem, de azután megszerettem a zenéjét. A Facebookon pedig ismerősöm Alexx Calisse is. Ő a tesóm kedvence és mind a ketten bejelöltük őt és ő vissza is igazolt. De üzenetet nem váltottam velük. Rebecca Black valamelyik videójához pedig a YouTube-on szóltam hozzá és ő válaszolt is, megköszönte a kedves szavakat. Ő is nagy kedvencem.
2018. febr. 16. 11:36
 1/3 anonim válasza:
Kedves kérdező: beszélgettem a Facebookon vagyis a Messengeren az Irigy hónaljmirigyel
2018. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nemtudom aktuális e még. Én is beszélgettem már egy híres külföldi sztárral. Vagyis bejelöltem instragrammon a rajongói oldalát,pár nap múlva a privát fiókjából írt. De kérte a diszkréciót. Azóta is beszélünk napi szinten. Bár nemtudom hogy tényleg az e. Csinálnak e valóban ilyet a sztárok...
2018. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég régi kérdés, de mesélek én is.


Kedvenc török sorozatom egyik szereplőjevel beszelgettem instan.


Van egy maluma fanoldalam, ahol beszéltem már a magyar származású tancosaval, meg még kettő másik tancosaval

A nagynénje megnezte a sztorimat, ő is híresnek mondható arrafelé.

A fotósa, aki a koncerteken fotoz, ő pedig kommentelt a videom alá.


Ja és egyszer beszéltem a való világbol ismert aurelioval instan xd 🤣

2021. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!