Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attila milyen kapcsolat...

Pataky Attila milyen kapcsolatban áll az idegenekkel?

Figyelt kérdés
Melyik fajjal milyen kapcsolatot ápol?, közrejátszott-e galaktikus eseményekben,és a Edda zeneszámok menyire segítenek az UFOkal való kapcsolatban?

#idegen #reptoid #elrablás #plejád #Pataky #Mosógató eladó!4!4!
2018. nov. 14. 07:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
90%
A '90-es évek elején SZDSZ-es volt, aztán MSZP-s, aztán fideszes. Szerintem a idegenek kioperálták a gerincét.
2018. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha Pataki valamilyen kapcsolatban állna valamilyen idegen kultúrával, akkor megvilágosodna.

Jelenleg viszont egyre sötétebb!

2018. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Én spirituális úton járok és hasonló érdeklődésű személyekkel együtt egészen másféle gondolatunk van vele kapcsolatosan. Bár témáztam én már földönkívüliekről is és talán nem is mondana hülyeséget Pataky... Azonban az arcáról azt olvassuk le, hogy ő igazából másféle megszállás alatt áll és elbutító befolyásolásként ezt a hülyeséget nyomatják neki. Az abszolút látszik az arcáról, hogy nagyon nincs rendben az ember és eléggé esélyesen lehet vele valaki más.

Mindazonáltal az igazság odaát van.

2018. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Sztem sincs kapcsolatban velük. Csakh@t nincsakkora hírneve mint a kezdetek kezdetén. Kell vmi amivel kitűnhet és felkapják egyes csatornák szórakoztató műsorok.
2018. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem emailen tartja velük a kapcsolatot..vagy skypon..

De lehet hogy együtt kokainoznak...

2018. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%

A kérdező nagyon unatkozott, mikor ezt a kérdést feltette. Viccesre akarta venni a figurát, beleszőve a saját véleményét némi szarkazmussal vegyítve, csak gyengére sikerült.

A hozzászólók pedig nagyon alacsony intelligenciáról tettek tanúbizonyságot. Pocskondiáznak, kekeckednek, akik pedig viccelődnek, elég gyengén teszik.


A kérdésre a válasz: nem tudom. Senki nem tudja, csak Pataky Attila.

2019. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem szólóval értek egyet. Végre egy korrekt hozzászólás!
2021. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Patakynak elment a maradék esze is!

Ennyi!

2021. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
De valószínűleg még így is nagyságrendekkel értelmesebb Önnél.
2021. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!