Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Miért van ott?...

Mi lehet ez? Miért van ott? Miért tűnik el?

Figyelt kérdés

Már 2 alkalommal láttam


1.kinn álltam az udvaron,nem volt felhő az égen,egy repülő ment az égen,néztem a repülőt ,néztem,egyszer csak eltűnt a semmibe


2.anyukám kísért ki a buszmegállóba reggel,fehér pötty volt az égen,gondolom a vénusz az ,amikor a buszmegállóhoz érrem (egy folytába fogyeltem a ,,vénuszt" ) egyszerűen eltűnt a semmibe,nem vagyok hülye nem colt felhő az égen,na ez most nem földönkícüli,de efy U.F.O. ,mi lehet ez,miért van az éfen?


2018. dec. 21. 17:52
 1/7 anonim válasza:
29%
Definiáld légyszíves az efy és az éfen szót.
2018. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kétszer láttam hasonlót, de nagyjából 25 év eltéréssel. Az egyiket ezekből éjjel, ami viszonylag érdekesebb volt. Az utóbbit néhány hete nappal. Ha megtanulod helyesen használni a klaviatúrádat, akkor sem fogom tudni neked megmondani, hogy miért van ez az éfen, de határozottan ott van néha. Elgondolkodtató még abban az esetben is, ha tisztában vagy vele, hogy milyen mesterséges objektumoknak van lehetősége ott tartózkodni, és azok milyen fizikai tulajdonságokkal bírnak. Leginkább akkor.
2018. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is láttam az égen egy fura dolgot, olyan volt,mintha egy higanycsepp lebegne ott a levegőben. Nem is lebegett,mozdulatlanul állt. Azt nem tudom mi lett vele, mert nem sokáig figyelhettem, mivel autóban ültem és elhaladtunk. Próbálok racionálisan gondolkodni, lehetett talán egy műhold, vagy meteorológiai ballon. Talán te is azt láthattál.
2018. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem càfolom meg a földönkívüli élet lehetőségét.Létezhetnek UFOk.Meg még ki tudja,mi minden....Azonban ami reàlisabb lehetőség:odafent is vannak különféle meteorológiai és fényviszonyok,amik az optikai csalódàst is okozhatnak.Most csak két példa: az objektum,amit làttàl,ködbe,felhőbe kerül.Amit te lentről nem is làtsz.Neked csak annyi làtható,hogy az égen eltűnt a repülő.A légköri hatàsok,fények erősen befolyàsoljàk,hogy mit làtsz odafent.Példàul,ha az ég egy fényesebb,vilàgosabb területére ért a repülő,az is lehetett oka,hogy elveszett szem elől.
2018. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:hát ugyanolyan színű volt az ég ahol eltűnt ,de igazad lehet.
2018. dec. 22. 13:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. dec. 22. 15:33
 7/7 A kérdező kommentje:
De mondom nem volt felhő az égen,meg köd se
2018. dec. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!