Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem szeretném sértegetni...

Nem szeretném sértegetni 404-est, de annyira valószínűtlennek tűnik ez az egész amit elmondott. Biztos élnek idegenek a világűrben, de akkor sem hiszem el, bocsánat. Valaki látta már a bizonyítékokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
A valóságot nem érdekli hogy te elhiszed-e vagy sem. Attól még ő létezik, ha hiszed, ha nem.
2012. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
41%
Bizonyítsd be hogy léteznek és hogy 404et nem csak egy unatkozó gyökér találta ki. :)
2012. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet bizonyítani a mai világba.
2012. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
94%
Na látod, azt sem tudjátok 404 tényleg valódi -e és hogy tényleg találkozott -e az idegenekkel, én is mondhatom most nektek azt hogy "tegnap beszéltem egy fapwegj-el aki a lmasdf nevű bolygóról jött" de nem tudjátok bizonyítani hogy tényleg megtörtént -e... szóval nem tudjátok hogy kamuzok -e vagy sem. Bár ilyen hülyeség csak kamu lehet. :D
2012. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

"Bizonyítsd be hogy léteznek és hogy 404et nem csak egy unatkozó gyökér találta ki. :)"


Miért bizonyítanám be? Mitől lesz nekem jobb ha én bebizonyítom neked? Nekem semmitől sem lesz jobb, ergó nem érdekel hogy elhiszed-e.

A másik meg az, hogy ha nem SAJÁT MAGAD jársz utána a bizonyítékoknak, akkor úgy sem fogod megtanulni, és úgy sem fogod megérteni a dolgokat. Saját magadnak kell megtapasztalni, mert semmit nem érnének számodra azok az információk amiket esetleg megadnék...

2012. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%
Földönkívüliek LÉTEZNEK. Arra viszont sosem találtak bizonyítékot, hogy eljöttek volna hozzánk. Valamelyik műsorban láttam, hogy a földi élet kialakulására az esély csupán 0,00001% körül mozgott (valami hasonló szám lehetett). Szóval nagy valószínűséggel nem létezünk, de tudjuk hogy ez nem igaz. Mivel a mi létünkhöz a víz nagyon fontos, és a víz az egyik leggyakoribb anyag az univerzumban, ezért nagy valószínűséggel máshol is kialakulhatott az élet, még hogyha ez a világegyetem legtávolabbi pontján is van. Nagyon kutakodni eddig nem lehetett, a szükséges technológiákhoz még évszázadok kellenek, hogy legalább a Tejutat felfedezzük.
2012. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
felrakott egy földönkívüli követ, amit lelepleztek hogy hátúlról volt égővel megvilágítva. Diator látta msn-en amikor 404-es mutatott neki egy beffőtes üvegben levő levágott ufó fejet, nagyon komor arca volt.
2012. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem nem nagyon érdekel,csak nem hiszek benne,hogy ilyen űrlényekkel foglalkozik.
2012. júl. 9. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ez az egész egy bizonyos egyház tevékenysége amiben ismert hollywoodi hírességek is benne vannak.Megnevezni nem fogom az egyházat mert még a végén rám szállnak.John Travolta tag.

A lényeg hogy most egy nagy spirituális vallási misztifikációs üzleti hülyítés folyik és ebbe akarják átterelni az embereket.

Elég szomorú hogy így gazdagszanak meg a hülyíthető embereken,idetartozik a spirituális fejlődés,plejádok,akkor a különböző bio diéták,karma.

Mivel nagyok a társadalmi különbségek ezt bizonyos vallási társaságok kihasználják,főleg a könnyen manipulálható embereket , akik nem tudnak beilleszkedni a "normális" közösségebe.Eljátsszák miféle jótétlelkek aztán szépen lassan belevisznek egy spirituális mesevilágba.Bizonyítékok valóban nincsenek.

2012. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ez az egész egy bizonyos egyház tevékenysége amiben ismert hollywoodi hírességek is benne vannak.Megnevezni nem fogom az egyházat mert még a végén rám szállnak.John Travolta tag.

A lényeg hogy most egy nagy spirituális vallási misztifikációs üzleti hülyítés folyik és ebbe akarják átterelni az embereket.

Elég szomorú hogy így gazdagszanak meg a hülyíthető embereken,idetartozik a spirituális fejlődés,plejádok,akkor a különböző bio diéták,karma.

Mivel nagyok a társadalmi különbségek ezt bizonyos vallási társaságok kihasználják,főleg a könnyen manipulálható embereket , akik nem tudnak beilleszkedni a "normális" közösségebe.Eljátsszák miféle jótétlelkek aztán szépen lassan belevisznek egy spirituális mesevilágba.Bizonyítékok nem léteznek.Ébredjetek fel , én is hittem a plejádokban de a hit csak egy kapaszkodó , az igazi végső valóság nem létezik.

2012. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!