Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy elraboltak az...

Lehet, hogy elraboltak az űrlények?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, hogy valami nincs rendben. Késő este arra kelek, hogy világítanak a szemembe és a konyhából zajt hallok. Néha pedig olyan csend van, még a csendesebbnél is csendesebb és elkap egy olyan érzés, mintha valami ott állna az ajtóm előtt és engem bámul.

Volt, hogy éjszaka felkeltem és a férjem ott feküdt mellettem, a szemei akkorák voltak, mint az ufóké, nagy és fekete. A szája meg nem is látszott, mintha eltűnt volna. Gyorsan becsuktam a szemem, mert megijedtem, de amikor újra kinyitottam, csak ugyanúgy nézett ki a férjem feje, de egy árva szót sem szólt, csak feküdt és engem bámult. Úgy féltem, hogy kimenni sem mertem, az ágy falához húzódtam, minél messzebbre tőle. A szemem erősen becsuktam, gondoltam lesz ami lesz. De szerencsére nem történt semmi.

Ez hétfő este történt. Másnap kedden valamiről beszélgettünk és felhozódott, hogy szerda van. Én kinevettem őket, hogy nem szerda van, hanem kedd. De aztán rájöttem, hogy nekik volt igazuk. A keddi nap teljesen eltűnt a fejemből. Pedig világosan emlékszem mikor mit csináltam, de keddre nem emlékszem.

Kék foltokat véltem felfedezni a térdem széleinél, mintha beütöttem volna, pedig nem. Aztán később a combom szélénél tűnt fel. Nem szedek semmilyen gyogyszert, nem is iszok. Nem tudom mi folyik itt.

Múltkor mikor még nem történtek ezek a dolgok, akkor apám egy éjjel azt mondta egy hatalmas sárga hold világít kint, de nem úgy néz ki, mint a mi holdunk. Vagy ha az, akkor nagyon közel van a földhöz.

Hát kb ezek történtek. Hipnózisban valahogy nem hiszek, vagyis nem hinném, hogy sikerülne elhipnotizáljanak.



2019. jan. 2. 15:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Ez bizony análszondazásra utal...
2019. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%
:DD ez jó, remélem jó vàlaszokat kapsz xd
2019. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
13%
Na igen, a Frontin + maradék pezsgő + X-AKTÁK maraton nem jó kombó.
2019. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
6%
Az a sok fránya agyrágó-bogár. Már nem sokáig maradnak életben.
2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Kemény volt a szilveszter éjszaka szippantott árú,még mindig üt..
2019. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Az első bekezdésről simán eltudom képzelni (vagy igazat tudok adni) hogy meglátogattak. A többi nekem fura azért
2019. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem most kedden volt, hanem múlthéten. Gondoltam, hogy lesznek kétkedők. Nem ittam alkoholt és gyógyszert sem szedtem
2019. jan. 2. 18:07
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
Jó anyagot tolhatsz, van még belőle?
2019. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Biztosan man in black átvilágított téged a Nanitron bigyóval xd ufó vagy te. 😅😅
2019. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Ez azért van, mert terhes vagy. Lehet, hogy az idegenektől...
2019. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!