Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek a Negyedik...

Mi a véleményetek a Negyedik típusú találkozások címú filmről? Ti elhittétek?

2010. jún. 29. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én láttam a filmet.

Elég jó film volt...Meg ijesztő is egyes jeleneteknél.

Hogy elhiszem e?Hát nem tudom:/ Nem tudom eldönteni mindenki mást mond...Mondjuk az érdekes ,hogy mindig 3 óra, vagy 3.33-kor kelt fel és akkor látta a baglyot...Volt egy idő mikor én is 3.33-kor keltem szinte mindig:D Na jó témához visszatérve, lehet benne igazság, csak nem biztos,hogy pontosan úgy történt ahogy a filmben van...

2010. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is láttam a filmet. Szerintem kicsit...unalmas, de azért jó. Vannak benne érdekes/ijesztő jelenetek. Nem hiszek benne. Ufókban külön lehet, hogy igen, de, ilyet nem csinálnának:D

13/L

2010. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
És ezt te honnan tudod kicsi lány?:-)
2010. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hogy honnan tudom?:D


Minden horror film kitaláció, egyikben sem hiszek. Azért vannak, hogy ijeszgessék az embereket. Nagyon ki tudok borulni, mikor olvasom ezeket a 2012-es decemberi kérdéseket. "Igaz, hogy 2012.12.21.-én vége van a világnak? Nem akarok meghalni ilyen fiatalon:((" Jaj Istenem, csak sajnálni tudlak, hogy ilyen hülye vagy!-.-"


Visszatérve a témához, azért tudom, hogy nem tesznek rosszat, mert mondjuk, hogy ide jön egy UFO. Mi, emberek sokan vagyunk, számukra ismeretlenek, és ugyanúgy félnek tőlünk, mind mi tőlük. Szóval... Nem hiszem, hogy rosszat tennének:D:D Persze így gyerek fejjel lehet, hogy hülyeséget írok.:\


Na, jöhetnek most a válaszok, hogy idióta vagyok, de csak tessék, nem vagyunk mind egyformák.

13/L

2010. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

És mivan ha megfigyeltek már minket, és elég tapasztalatot gyűjtöttek rólunk hogy milyenek vagyunk?

az is lehet hogy raboltak már el embereket, simán kísérletezhettek azzal hogy hogyan reagálunk bármire...

2010. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, annyira nem érdekel a téma, úgyhogy nem szoktam ilyeneken törni a fejem.

Megfigyelni már biztos megfigyeltek, embert rabolni viszont nem hiszem, hogy raboltak volna. Bár lehet... Nem tudom:)De nyugi, nem te leszel a következő:D:D

13/L

2010. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kayl18 ***** válasza:
100%
az is lehet hogy most olvassák az ufonauták ezeket a válaszokat és röhögnek a markukba:D
2010. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem lehetett olyan,hogy elrabolhattak embereket.elvégre akár ki is törölhetik az emlékezeteinket,azt pedig hipnózissal lehet visszahozni.

(ismeritek betty és berney hill esetét?)

2010. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Honnan gondoljátok hogy fejlettebbek az űrlények mint mi?
2010. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kayl18 ***** válasza:
ha eleve eltudnak jönni ide több ezer fényév távolságból( 1 fényév=kb 9000 milliárd km ) úgy ,hogy valószínűleg nem 50 meg kitudja hány évig utaznak, akkor azok alapvetően fejlettebbek nálunk, ha csak nem tudják meghazudtolni a fizika törvényeit, mert akkor lehet, hogy nem fejlettebbek nálunk, de mindenképpen okosabbak
2010. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!