Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki, mit gondol a Negyedik...

Bia324 kérdése:

Ki, mit gondol a Negyedik típusú találkozások című filmről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Manapság annyira elterjedtek az ilyen filmek, hogy nehéz megmondani, hogy tényleg igazi vagy nem. Persze 90%-ok koholmány, de naív sem akarok lenni bármilyen filmről van szó. Vannak dolgok benne, amik helyén valóak, és nem is lehet belekötni. De eléggé hollywood szaga van, tehát hagy maga mögött nyitott ajtókat.


Amúgy jó film, csak sok kérdés von maga után :)

2011. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem rossz film, az igaz hogy tényleg vannak benne olyan jelenetek, amik kérdést vonnak maguk után! Mert az a nő a férjére azt hitte hogy meggyilkolták és a végén a filmnek pedig mutatnak egy képet ahol látni hogy a férje öngyilkos lett!! Amúgy köszi a választ! :)
2011. aug. 22. 21:34
 3/6 anonim válasza:

Amikor néztem, úgy éreztem, hogy igaz. Aztán kutakodtam kicsit és nagyot kellett csalódnom.


[link]


Ez csak egy, amit szerintem olvass el, de találsz te is elég cáfolatot, ha akarsz még.

2011. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát most már nem tudom, hogy mit higyjek erről a filmről!

Köszi a válaszodat! :D

2011. aug. 26. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
egy olyan blogos szart énis tudnék irni már nemazért:D, szerintem a kormány nemengedett volna kiadni ilyen videókat, de lehet hogy mégis
2011. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
gondoljatok bele, megnézitek imdb-n a film adatlapját, kapásból ott van az "igazi" pszichológusnő neve mellett az őt játszó színésznő neve... én fel nem fogom ,hogy állíthatják ezt igaznak, amikor ilyen könnyen meg lehet találni az első bakikat...
2012. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!