Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki mostanában...

Van itt olyan aki mostanában látott ufot?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy baráti házaspár ismerőseim igen.
2019. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Reggelente a tükörben szoktam igen szerintem már az is természetfeletti ahogy a hajam áll és valami mágia meresztheti égnek mert nem tudok vele mit csinálni.
2019. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Álmomba láttam az is szamit? Elfogtak meg akartak vizsgálni de aztan elengedtek mert robot voltam :D
2019. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Éppen egy ufó fedélzetéről írok. Tök jó fejek.
2019. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezen a héten hétfőn, délután fél3-kor, Észak északkelet felé. Olyan magasan volt, mint a repülők, de alig mozgott, fémesen csillogott, ahogy rásütött a Nap. Távcsővel néztem úgy 5 percig, amíg egy fától már nem láttam tovább, mert lassan eltűnt az ágak takarásában. Forgó mozgást is végezhetett, mert fel feltűnt két piros folt ( hajtómű?)a hátulján.
2019. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mostanába nem, mondjuk múlt hétvégén elrabolttak a szíriusziak de az már rég volt szóval nem, mostanába nem
2019. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Országlakó válasza:

ÁTLÁT...Egyben, nem külön írandó.

Ha már,...

2019. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szapolyai Erneszt válasza:
A GTA-ban tegnap hármat is
2019. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én még soha! Mikor találkozunk, hogy láthassak egyet? 😂
2019. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában az UFO-k megjelenésének gyakorisága nagyjából Szűz Máriáéval azonos.

Én 60 éves vagyok így emlékszem a régebbi időkre. Amíg nem volt mobil, szinte minden héten felröppent a hír, hogy valahol UFO-t, Yetit, Nessihez hasonló szörnyet láttak. A mobiltelefonok megjelenésével aztán fényképek is napvilágot láttak. Sajnálatos módon mindről kiderült, hogy hamisítvány. Később, amikor már az éhező etiópok is csúcsminőségű kamerával szerelt mobillal mászkáltak még az illemhelyre is, senki sem látott ilyen lényeket. Vagy ha igen, akkor valamilyen oknál fogva éppen nem volt nála a telefonja. Ami - lássuk be - a mai világban szinte elképzelhetetlen, hacsak nem éppen 5-ös hozzászóló az illető. :-))

2019. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!