Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki látott/tapasztalt...

Valaki látott/tapasztalt ufókat mostanában?

Figyelt kérdés
Érdekel a dolog nagyon merre vannak most ufók felénk már napok óta senki sem látott egyet sem ha ti sem láttatok megköszönhetitek.

#UFO #lény #csészealj #ufózabálás
2016. jún. 25. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Közömbös válasz: Ja. A múltkor láttam egyet, de már nem emlékszem rá.
2016. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Még mindig itt tartasz!? Én épp az imént láttam egyet, itt úgy nyüzsögnek az égen mintha megszállásra készülnének..
2016. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Határtető hemzseg az ufóktól ott ez már szinte természetes ...vagy a feletti nem tudom pontosan .

Ha jól sejtem te még új gyerek vagy, jöttél volna öt-négy évvel előbb ,akkor tele volt ilyennel az oldal ,de jötten volna én késöbb...

2016. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Most, hogy mondod tényleg nem láttam egyet se már vagy egy hete. Pedig előtte rendszeresen lopkodták a teheneket és a kakaós csigát

Szép munka volt UfoZabáló!

2016. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én magam vagyok az ufó
2016. júl. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a névvel nagy trollnak hiszed magad biztos..
2016. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a szkeptikus embereknek mindig azt kívánom, bárcsak a politikához is legalább fele annyira szkeptikusan álljanak hozzá, mint az Ufókhoz. Mert úgy akkor talán nem tudnák ennyire madzagon rángatott bábuként dobálni őket és talán nem egy diktatúra felé száguldó ország lennénk, és nem lenne ennyi céltalan, elcseszett életű ember se, mint most. Van még remény az agyhalál legyőzésére vagy dobjam el ezt az álmot?
2016. júl. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!