Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek Pataky...

Mi a véleményetek Pataky Attila ufós kalandjairól?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha volna szarvasmarhám, nem engedném őt a közelébe.
2019. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem zárom ki teljesen fejlett földönkívüli civilizációk létezését, de Pataky Attis körül valami nincs rendben szerintem. Most belegondolok, hogy egy több naprendszernyi távolságot átutazó alien vagyok. És nem ám a Föld gazdasági, katonai, politikai vezetőivel venném fel a kapcsolatot ha valami célom van errefelé, hanem egy kiégett, félkegyelmű miskolci rockerrel :). Mert hát ki más is lenne a megfelelő ember? 😅


Alapvetően két opció van szerintem:

1. Patakyt egyszerre sújtja az időskori elbutulás és a feltűnési viszketegség. Emiatt bármit megtesz, hogy köztudatba maradjon és egy kis lóvéhoz jusson, ebben a trash bulvár aktívan támogatja is. Nem esik le neki, hogy lejáratja magát vagy csak nem érdekli mert a negatív reklám is reklám.

Az sem kizárt, hogy látott/tapasztalt valamit amit földönkívüli eredetűnek vélt(de persze közel sem biztos, hogy az is volt) és emiatt kattant rá ennyire a témára.

2. Valami lappangó mentális probléma miatt kényszerképzetei vannak és tkp. beképzeli ezeket a sztorikat.

2019. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

hát egyszer engem is érdekelt a sztorija. de nem bírtam elolvasni. akkor videót néztem. nemigazán bírtam figyelni. de ugye azt állítja h tanárai s barátai is látták és megérintették ezeket a szürkéket. h nem nyálkás hanem száraz a bőrük. stb. na de hol vannak ezek a tanárok és ismerősök meg rokonok???

sehol.

aztán azt állítota h meggyógyították. miért mi baja volt? nem mondja.

most akkor 12 évesen gyógyították meg vagy később?


az egész nagyon zavaros ahogy elmondja.

főleg h cukorért ment el a boltba kutyástúl- elájúlt útközben s elvitték az ufók.

jó faluban nincs nagy mozgás, mondanám h nem látta senki. na de oott volt a kutyája.

kutyástól kellett volna elvinniük. és a kutya totál kikáészült volna egy egész életen át.meg sztem ő is.

na de aztán mégis volt nála cukor, mikor ugye nem volt még boltban állítólag.nagyon zavaros.


megírom h én is láttam már "dolgokat" és én eléggé kikészültem egy ideig. és ugyebár nem mondom h hű de jobb lett minden meg minden. s nem kürtölöm ki.


egyetértek h feltűnési viszketegségből csinálja. sajnos ismerek ilyeneket.

volt h rólam is agyba -főbe hazudozott egy ilyen illető mindenfléle elmebeteg dolgokat. és hát el is hitték a bamba emberek... szóval az emberek hibája is h figyelmet adnak neki. aztán nem áll le hanem mégtöbbet halmoz, ahogy az én esetemben is.

nálam azt hazudták h --durva szex stb dolgokat.

miközben pont h nincsen semmi nemi életem és nem is lesz,mert aszexuális vagyok.

az emberek el is akarják hinni az elmebeteg és hazúg dolgokat.

2019. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Attila egy vén hülye lett.
2019. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Azt hogy álmota az egészet

Nezd meg youtubeon a Fázis c filmet kb 50 perc

Elején van egy resz amiben ufok embereket rabolnak el de csak álmok ezek az észlelések

2019. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szávai István válasza:
63%
Ha az ufók olyan okosak, hogy fényévekről ide tudnak utazni, miért mindig a leghülyébbeket keresik meg?
2019. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes olvasni, hogy itt emberek milyen könnyedséggel és fellengzősen hülyéznek le másokat. Ti mennyivel vagytok jobbak? Miből gondoljátok, hogy pl. Pataky Attila hülye? Indokoljátok meg, de próbáljátok meg értelmesen megfogalmazni!


Attól, hogy Pataky Attila azt állítja, hogy látott űrlényeket, ufo-kat, esetleg kapcsolatba is került velük, az nem jelenti azt, hogy hülye. Nagyon sok intelligens, okos, művelt, kutató, művész ember is állított hasonlót több száz évvel ezelőtt is már, és azóta is folyamatosan. Vannak köztük sokan olyanok is, akik ebből semmilyen anyagi hasznot nem várhattak, és még bulvár sem létezett.


Pataky Attila vagy igazat mond, vagy nem. Nem tudjuk eldönteni.

2019. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem írom le a véleményem,mert már leírta 2.válaszoló,rajtad 6. meg jót nevettem!
2019. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

#7: Igazából tényleg nem teljesen kizárt,hogy igazat mond Pataky Attila. De lássuk be elég kicsi a valószínűsége...

Ha engem látogatnának rendszeresen, biztosan nem blikk, kiskegyed, tv 2 szerű sajtóknak nyilatkoznék erről.

Illetve ahogy ezeket mondja abból is úgy látszik mintha nem is gondolná komolyan az egészet. A beszéde is zavaros, követhetetlen ami nem teszi hitelesebbé.


Egyébként szeretem az Eddát, és Pataky zenei munkásságát, mielőtt még bárki azzal jönne, hogy csak irigy vagyok rá.

2019. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen főként azért nem hihető,mert a Blikk,Kiskegyed stb-nek nyilatkozik,ami ilyen Balázs Klári és Korda György nevű nárcisztikus elmeroggyantak gyűjtőhelye.
2019. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!