Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az orosz elnök beismerte a...

Az orosz elnök beismerte a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ebben a videóban egy régebbi elnök azt mondja hogy itt vannak a földön, meg hogy van egy hatóság ami a tevékenységüket ellenőrzi.


Lehet ilyenek hallani olyan emberektől akik talán tudnak is valamit. Űrhajósok, katonai vezetők stb. Biztos nem az 5 perc hírnévért csinálják. Akkor mégse tagadják?


2019. máj. 24. 09:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
39%

"Nem ninsennek foldonkivuliek a bolygonkon"

DE.

2019. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Maltodextrin ***** válasza:
28%
11-es: mutass egyet.
2019. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"

7-es. Vagom, hogy mirol szol a kerdes. Nem ninsennek foldonkivuliek a bolygonkon. Az feltunt volna szerintem random ido es hely pontokon."


Szóval a volt orosz elnök, aki hozzáfér a titkos dokumentumokhoz az mondja hogy igen. Te aki csak az energiatalok összetevőjének a listáját olvasgatod, te azt mondod hogy nem.


Teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom kinek kinek higgyek.

2019. máj. 24. 11:47
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak megserteni, de nem egy pisis gyk-sal fognak tárgyalni.
2019. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12-esnek szolt
2019. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Higyj a tényeknek

1 Gyks levezeti, hogy vannak, de nem hisz benne, hogy itt is.

C. Igen komoly emberek allitjak

2019. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ugy akartam irni,A, B
2019. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Maltodextrin ***** válasza:
0%

Kerdezo. Akkor elj ebben a hitben. Az, hogy foldonkivuli a foldon sokat jelenthet. Egy idetevedt bakterium is lehet foldonkivuli. En intelligens foldonkivuliekre gondoltam. Ha vannak is a foldon ilyenek, a szamossaguk elenyeszo.


Igen, nyilvan az egesz eletemet az energiaitalok osszetevoinek listajara tettem fel.


Amugy ha van x ezer foldonkivuli leny itt ami nem uti meg a human intelligenciat, annak mi jelentossege van?


Foldonkivukiek leteznek. Ezt irtam eloszor is.


Az az erdekes ha a Kardeshiev skalan nalunk nagyobb halakba botlunk ami exoterresztrialis. Hidd el ahhoz nem fog kelleni semilyen elnok mert feltunne a jelenletuk / kozeledesuk.

2019. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted az elnök baktériumokkal tárgyalt? Kérdező Mondom, nem baj,ha nem mindenki hisz benne. Nekik is jobb
2019. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%
Lol, hát igen, mert ha valami ufó mániás hülyegyerek magyarul bármit alámond egy orosz interjúnak, akkor azt tuti hogy az orosz elnök mondta... Ennyire hiszékeny hogy lehet valaki? :D
2019. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!