Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez mi lehetett?

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor strandon voltunk az égen láttam egy repülő csészealj szerű valamit ami egyenletes sebességgel haladt akkor még gondoltam hogy repülő mert messze volt de ez után hirtelen begyorsult és eltűnt szerintetek ez mi lehetett?
2019. júl. 17. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
A sok strandolástól napszúrást kaptál avgy csak a nap fénye miatt behalucináltál valamit. Hidd el,ha bármi természetfeletti dologtörtént volna, már rég ezen csámcsogna a sajtó.
2019. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ******?! ***** válasza:
12%
Szerintem egy repülő csészealj volt, amely egyenletes sebességgel halad...Logikus módon képes felgyorsulni, majd eltűnni, mint a pénz a számládról. De nem kell félned, a strand sokkal veszélyesebb! Például a vízben görcsöd kap a lábad és megfulladtsz, vagy ott vannak a közismerten veszélyes Balatoni óriás cápák.
2019. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UFO
2019. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
420?
2019. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!