Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon engem miért nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem miért nem szeret egy férfi sem?

Figyelt kérdés
Egy sem szeretett akikkel együtt jártam. Nem sokáig jártam együtt senkivel, mert vagy velem szakítottak, vagy pedig én, mert nyilvánvaló volt hogy hazudott. Így 28 évesen már nem kicsit de bele vagyok fáradva az egész életbe, unom már hogy akármit csinálok, soha senkinek nem leszek elég jó. Ha távolságtartó vagyok, akkor azért nem vagyok jó, ha meg valakit a bizalmamba fogadok biztos visszaél vele. Legutóbbi barátomról is azt hallgattam hogy az exe így meg úgy hogy kihasználta, vitette magát mindenhová vele, mert ő nem tudott vezetni. Meg hogy az exét nem szerette éveken keresztül, de őt mindenhová elvitte magával, vele mindenütt pózolt. Engem meg pár hónap járás után is letojt, engem sehová nem vitt. Komolyan úgy irigylem ezt az exet, hogy ő mindent megkapott, amit én nem.
2019. júl. 24. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy senkit nem kényszerítettem arra hogy együtt járjunk, a legutóbbi exem is úgy döntött hogy ő alakít ki kapcsolatot velem.
2019. júl. 24. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kezdd el megismerni önmagad, és jöjj rá annak okára, miért akarsz másoknak megfelelni, kelleni.
2019. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Te mit gondolsz, miért nem szeretett téged senki?
2019. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Távolságtartó egyének kevés embernek kellenek. Senkinek nincs kedve már 30 fele azzal vesződni, hogy törje máson a jeget.

Komplett, kész emberekkel szeretnek a többi emberek ismerkedni ahogy haladnak a korral.


Biztos lenne olyan, aki a jó tulajdonságaidat hozná ki belőled és vica versa.

Lehet éppen csak rossz helyen keresgélsz, vagy rosszul idealizálod a hozzád való típust.

2019. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Amíg mindenkinek meg akarsz felelni, addig ez nem fog változni. Első körben egyedül kellene boldognak és teljes embernek lenned. Ha erre nem vagy képes, akkor felejtsd el a párkapcsolatokat egy időre.
2019. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szar helyen szar emberekkel ismerkedsz. Van aki bevonzza a szemetet, sajnos ez ilyen.

33 évesen nekem is voltak olyan barátnőim akik egy percet sem érdemeltek volna meg az időmből, hogy rájuk pazaroljam.

Viszont mégis valami volt, amiért kitartottam mellettük hosszú ideig.

Elhiszem, hogy belefáradtál én is belefáradtam már hogy 1-2 évente mindig ugyan azt a procedúrát végig kell járni (udvarlás, randika, találkozgatások stb) aztán a vége is ugyan az lett mindegyiknek.

Ezért vagyok már jó 1,5 éve inkább szingli, francnak sincs kedve meg ideje időt pazarolni olyan emberekre akik nem azonnal, hanem hónapok után mutatják ki a foguk fehérjét.

Meguntam.

2019. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Hiába írod ki ide nyolcvanezerszer ugyanazt a kérdést, attól még nem lesz több önismereted. Azzal foglalkozz inkább, minden kérdésedre abban rejlik a válasz.
2019. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!