Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik eltartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik eltartják a barátnőjüket/feleségüket nem is szeretik őket, csak cselédnek használják meg uralkodni akarnak felettük? Illetve csalják őket fűvel-fával?

Figyelt kérdés
Én nem akarok eltartott lenni,csak érdekel. Sok helyen olvasom, hogy az ilyen pénzes pasik megbízhatatlanok, hűtlenek, hataloméhesek stb.
2019. júl. 26. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért tartanák őket el, ha nem is szeretik őket? Bejárónőt fizetni még mindig jobban megéri, mint egy felnőtt embert eltartani, és azért a gazdag emberek nem azért lettek gazdagok, mert olyasmire költenek, ami nem éri meg.

Amúgy szerintem ez nem igaz általánosságban. Nyilván előfordul, de akinek ennyi pénze van, az simán válogathat millió nő között, értelemszerűen inkább olyat választ, aki all-in-one, nem kell egyszerre többfelé költenie sem a pénzét, sem az idejét és figyelmét.

2019. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lássuk hány féle-fajta lehet:


1. aki azért tartja el mert örül , hogy végre van egy nője , hogy végre van egy szép felesége.

2. aki azért tartja el mert megteheti és nem akarja, hogy a felesége dolgozzon és nagyon szereti is.

3. aki azért tartja el , mert nem akarja, hogy a barátnője vagy felesége férfiak közt legyen akármilyen munkahelyen és valaki véletlenül szemet vessen rá, ergo már alapból betegesen féltékeny

4. aki azért tartja el hogy legyen egy házicseléd, egy biztos pont amit te mondasz

5. aki azért tartja el mert bazira ciki lenne ha az ő felesége dolgozna miközben az ő körükben minden nő otthon van és csak szórakozik és nem dolgozik.

6. vagy egy bazinagy lúzer

2019. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Én pontosan úgy vagyok, ahogy megfogalmaztad kérdező.

Csinalt ezenkivul meg olyan dolgokat is amivel ellehetelenitette a munkahely keresésem.

Nagyon nehéz igy kitörni.

2019. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: vessél magadra, a pénze azért jól jött
2019. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyaltalan ne igaz. A "hatalmat" nem csak rossz dolgokra lehet hasznalni, hanem a kornyezeted jobba tetelere is. Nem ezen mulik hogy fognak egymassal banni, hanem a szemelyisegukon.

Gondolkodj visszafele: a penz megvedett mar barkit is a megcsalastol, kihasznalastol, meltatlan banasmodtol? Az csak a szabadulast konnyiti meg, de a bajt nem elozi meg.

2019. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Igen, általában van egyfajta függésben tartás amit el szeretne érni, vagy legalább is saját magát fentebb emelni mint a nő, hogy ebből nyerjen önbizalmat magának.

Hogyha egyébként a nő munkaképes, dolgozna is de a férfi lebeszéli róla akkor az hatalmas vörös zászló.

Az, hogy éppen elveszíti valaki a munkahelyét, vagy otthon van a gyerekkel vagy beteg stb más tészta nyilván. De amikor a férfi beszéli bele azt, hogy majd ő eltartja az soha nem egy egészséges kapcsolat.

2019. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én hibám.

De a pénze?

Miről beszélsz?

Itt vagyok szinte bezárva a házba, mosok főzök takarítok, ide irkálok . Ennyi.


Az én penztarcam tok üres.

Nem, nem mindig volt ez így..


Viszont akkor is tényleg az én hibam.

2019. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7: csak azt lehet ilyen helyzetbe hozni, aki engedi. Első lépésként fejezd be, hogy kiszolgálod. Második lépésként csomagolj és költözz el. (amúgy gondolom verni is szokott)
2019. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy :)

Persze arra is biztosan van példa amit írtál, de nem csak és kizárólag ez a felállás létezik.


Sok párnál nem alapból így indul a dolog, hogy a férfi az első randin felajánlja hogy "légy a párom, eltartalak életed végéig" hanem útközben úgy alakul, egy másik hozzászóló már írt lehetőségeket, hogy mik miatt fordulhat elő.


Nálunk pl egy egészen más okból "tart el" a férjem. Munkájából adódóan egyfolytában költözünk, 1-2 évnél tovább nem éltünk még egy helyen, így aztán nem egyszerű stabil munkahelyet kialakítanom. Most próbálok valami itthonról végezhető munkát találni, de nem egyszerű. Biztosíthatlak, hogy ettől függetlenül nagyon szeret engem, fel sem merül, hogy a cselédje lennék, tény hogy az idő nagyobb részében én főzök, takarítok hiszen több időm van rá, de sokszor pl ő készíti az ebédet hétvégén mert szeret főzni.

2019. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Irigység süt rolad:))) Aki meg kap mindent egy férfitól az már eltartott.?pff

Vannak férfiak akik nem költenék semmit egy nőre ezt általában akkor van ,ha csak kihasználják a nőt. ERTSD úgy ,h "árra "jó. 😂😂.Én sem költöttem sosem ,olyanra aki arra kellett.Akibe szerelmes voltam ,barmit/bármennyit.

2019. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!