Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy a szeretője szeretnék lenni valakinek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy semmi esélyem sincs kapcsolatra egy idősebb hölgyel. Viszont a szerető szerepre nagyobb esélyt látok. Nem feltétlen kapcsolatban levő hölgyre gondolok, leginkább egyedülállókra, akik “nem mernek mutatkozni egy fiatal pasival mert félnek a környezetük véleményétől”.
2019. júl. 27. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Mert undorító. Mert ezzel másik embert bántasz (igen, a megcsaló fél a főkolompos, de attól még te se leszel tiszta)


Legyen gerinced, járj egyedülállóval. Valahol biztos találsz, csak légy türelemmel.

2019. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Szépen, katonásan lepontozták #1-et, szörnyű az a mentalitás ami itt - is - uralkodik ebben a témában.


Ha egyedülálló nőnek van szeretője, az senkit nem érdekel. De ha házasnak, akiről tudod is, hogy az... na az feltételez egy nagyon elcseszett, súlyosan önző és "hákitérdekelaz" mentalitású lelkivilágot.


Mindezt azért, mert nem tudsz a farkadnak parancsolni.



Remélem egyszer beleszaladsz egy olyan nőbe akinek a férje másodállásban bűnöző vagy ilyesmi és utána ők is kiverik majd neked... baseballütő segítségével.


De ne juss el idáig, hanem változtass kicsit, vagy csak és kizárólag olyan nő szeretője legyél akinek nincs férje.


Senki nem tiszteli a szeretőket, max a többi szerető. És persze jön majd rá a reakció, védvén a mundér becsületét, hogy "há' csak irigykecc'" stílusban, de nem. És a többiek sem, akik megvetik a szeretőket. Főleg azokat akik nem is terveznek semmit később az adott nővel, hanem csak "há' telibeverem, mer menő vagyok". Így elsőre ugráló, mellüket verő páviánok képe ugrik be róluk.

2019. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem az egyes azért kapott lepontozást, mert csak a címet olvasta el, a kifejtést nem, vagy nincs szövegértése... de nem a kérdésre válaszolt. ;)


Kérdező: nekem az jött le, hogy kifejezetten az idősebb nőkhöz vonzódsz, és a szeretői szerep inkább amolyan megalkuvás részedről, pedig nem arra vágysz. Nem ítéllek el, inkább sajnállak, hogy nem egy teljes értékű kapcsolatra törekszel, mert ezzel elveszíted a lehetőségét is.

2019. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Van egy 30 éves srác ismerősöm aki komoly kapcsolatot szeretett volna idősebb nővel. Talált ilyet. A nőnek nincs gyereke,nem vokt férjnél,hosszabb kapcsolatai voltak. Igényes,nagára adó,fiatalos,komoly egzisztenciával bíró. A srácnak saját lakása van,középvezető egy multinál,nyelveket beszél,saját erőből rendezett az anyagi helyzete. Ja,és jól néz ki.Én se hittem benne,de működik. Ha keresel találsz,nemcsak szeretői státuszra.
2019. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapjába véve a kapcsolat keresésről lemondtam, meguntam a sokszoros visszautasítást, hülyítést. Pontosan amit kifejtettem, tényleg nem nézek ki még annyi idősnek sem, mint amennyi vagyok, ezért azt is megértem hogy “égő” lenne velem mutatkozni. Csakis ezmiatt marad a szeretői-szexkapcsolati viszony.
2019. júl. 27. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
szeretőnek lenni egy másik liga.
2019. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem értelek kérdező. Tulajdonképpen kit/mit keresel/szeretnél?


Miért zárod ki a korosztályoddal ismerkedést?Nem lehet általánosítani, ha komolyabb lányt szeretnél, olyat keress.


De ha mégis az idősebb korosztály..ha eleve szexkapcsolatot keresel akkor ne magyarázz bele semmit, azt keresel és kész. De ha komolyabb kapcsolatra is vágynál akkor ne érd be olyan nővel aki csak szexet akar és nem többet.


Az a nő aki független, nem hinném,hogy titkolna egy kapcsolatot csak azért mert fiatalabb a srác.


Persze nem tudom mekkora korkülönbségben gondolkodsz.


Nekem kissé olyan megalkuvásosnak tűnik ez az egész keresésed. Olyan mintha azt gondolnád hogy egy idősebb nő majd megelégszik Veled csak azért mert fiatalabb vagy, Te pedig ezt végre kapcsolatteremtési sikerélménynek könyvelnéd el.


Ha igényes egy Tőled idősebb nő ez nagyon nincs így.

2019. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!