Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok vízilabdázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok vízilabdázó lánnyal? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok aki nem csak hobbi, hanem komolyabb szinten űzi ezt a sportot. Milyen hatásai lehetnek ennek egy párkapcsolatra, akár az eltöltött idő, akár a fizikum, akár a személyiség szempontjából? Ti járnátok vízilabdás lánnyal?

A kérdés leginkább komoly, értékelem a humort de most azért örülnék ha komolyabb/részletesebb válaszok érkeznének, köszönöm!



2019. júl. 29. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
"Bárhonnan eltalál, bármivel"?
2019. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert nagyon csúnya az alakjuk. A teljesítményük elképesztő, le a kalappal, de az összes úszó és vízilabdás csajnak nagyon csúnya, férfias alakja van. Nem tetszenek.
2019. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hat o nem jarna velem. Engem a zsir tart fent a vizen :)


F

2019. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert nem elég szélesek az ajtókereteim. :D

33/f

2019. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is túl férfias a testük, széles hát /váll, szex alatt még azt hinném egy férfival dugok.

Sorry:/

2019. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2019. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én járnék vele, ha normális, jó fej csaj. Régebben volt kézilabdás barátnőm, persze nem ugyanaz de hasonló. Ő is erős volt, nagyon komoly combja volt. Szegénykém mindig tele volt kék zöld foltokkal. De teljesen nőies volt amúgy,meg bújós. Na jó volt,egy szóval.
2019. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tetszik a kidolgozott, izmos női test, ezért ha ilyen, akkor nem tudnék vonzódni hozzá.

Az viszont pozitív, ha egy nőnek komoly elfoglaltsága van, és nem zavar, ha sok időt fordít rá.

2019. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg szép lábai vannak, így nyerő. Komolyan veszi a választott sportját, és ez a kitartás kihat az élete más területeire is, így megint csak tetszene, számomra is motiváló tudna lenni.
2019. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bejönnek.
2019. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!