Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van a határ a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ a szexuális zaklatásnál?

Figyelt kérdés

Kenderesi Tamás miatt kérdezem, aki rácsapott a fenekére egy táncos nőnek. Rájuk nézni még szabad, vagy már nem sokáig? Amúgy szerintem is primitív ami a szórakozóhelyeken megy, de ott ha nem teszed meg (a kezdőlépést, fogdosás, smárolás, szexuális célozgatás stb.) és teszem azt máshol sem az életben, nem lesz nőd, mert egy töketlen köcsögnek leszel titulálva, de legalább nem ülsz majd a sitten.

ui. nem csinálok ilyeneket, nincs is nőm, de legalább szabadlábon vagyok, egy haverom egy évig ült ártatlanul egy ilyen ringyó miatt. Ja és fogdosott már nő kéretlenül, de nem jutott eszembe, hogy feljelentsem, én is megtehetem? :D



2019. júl. 29. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

nem tancoslany volt, hanem egy masik vendeg.


szerintem is tultolt kicsit, bar del-koreaban alapvetoen mas a nok hozzaallasa es lehet ott a pofon helyett ezt tette mert ez ott a norma. az is elmond valamit azert hogy a rendorseg ott ezt komolyan vette, itthon kirohognenek ha ezert feljelentest akarnek tenni.


szerintem marha nagy tahosag es aki ilyet tesz annak pl nem lennek a baratnoje. mert mutat egyfajta hozzaallast a noi nemhez... ha tancoslany ha nem...


nekem is fogtak mar meg keretlenul a fenekem pl egy undorito kancigany a zebranal... aztan szaladt el meg pofan se tudtam utni... azert baromi idegesito es raadasul telen volt nagykabatban... de mar tuti magaban a sok aldozathibaztato obegatni kezdett hogy miert veszek fel miniruhat:D az a vicces, hogy amikor a ferfiak ilyeneket mondanak, hogy de ugy oltozott, stb, akkor magukat alacsonyitjak le egy kanos gorilla szintjere mikozben epp a not probaljak lotyonak beallitani. ultragaz. ha nem tud uralkodni magan a strandon miert nem fogdossa a noket? ja mert ott vilagos van meg latnak masok is mekkora paraszt?


es nem, soha nem "tetszett" ha egy szorakozohelyen igy kozelitettek felem es nem az ilyen viselkedesu ferfiakat keresik a normalis nok.


bortonbe nem kell kerulnie, szerintem ilyen esetekben egy nyilvanos bocsanatkeres lenne a helyes, pl videon, es ennek a megszegyenites faktora eleg buntetes egy fenekfogasra. gondolom anyukaja buszke a kicsi fiara.

2019. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
És az ok amiért sosem érek hozzá senkihez, semmilyen formában, a kötelező kézfogásokat leszámítva.
2019. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Vendég volt. Idegen nők fenékere csapni pedig zaklatás. Ráadásul az egy másik kultúra is.
2019. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy aki ezzel nyit az mocsokság, de mivel bizonyítod, hogy ha már nem először találkoztatok, és felakartad szedni? Kell egy kezdő lépés, kérdezünk előtte hogy szabad a csók? Én pont az vagyok aki nem csinál ilyeneket és megis van a böjtje, kiábrándultság, aki meg tökösen fogdos, smárol, "zaklat" annak mindig van nője (nem is akármilyen).
2019. júl. 29. 20:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
azert azt erezni lehet ha egy no vonzodik hozzad. megerint o is (valladat pl), ugy nez, incselkedik. ha nem vagy autista vagy aspergeres aki nem tudja a kommunikacios helyzeteket tisztazni akkor nem agysebeszet megmondani, hogy orulne-e a masik ha megcsokolnad, vagy sem. de mindenesetre MAXIMUM nem csokolna vissza, de nem jelentene fel.
2019. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 acelsziv ***** válasza:
90%

Te úgy ismerkedsz, hogy odamégy a nőhöz és elkezded fogdosni?

És hányszor vertek már emiatt hülyére?

Ráadásul más ország, más kultúra. Ott ez bűntény kategória. Hülyegyerek örülhet, ha megússza börtön nélkül.

2019. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

#4


Nálunk is van 1-2 vén trotty akik ezt - pontosabban hasonlót,. mert nem ilyen bunkóságot - csinálják, de nekik elnézik. Ha én csinálnám örök börtön. Nem is teszek ilyet... Pedig lehet higgadtabb lennék, szar az élet, ha csak a frusztráció jut.

2019. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"erezni lehet ha egy no vonzodik hozzad."

Nem lehet, cicáznak, flörtölnek a magamfajtákkal is, pedig én egy igazi lúzer vagyok, szórakozásból csinálják.

2019. júl. 29. 20:39
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
#8: A prostihoz sem erhetsz hozzá megegyezés és fizetés nélkül. Nem jó példa.
2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

hat kerdezo, akkor en biztos urleny vagyok, mert eletemben nem flortoltem olyannal, aki nem tetszett. minek? meg onigazolas se, mert ha olyannak tetszel, aki neked nem jon be, az teljesen hidegen hagy.


biztos vannak ilyen lanyok, de a normalis tobbseg nem ilyen. ez olyan, mintha azt mondanam, hogy minden srac ilyen fenekfogdosos idiota.

2019. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!