Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura, hogy szexkapcsolatban van összebújás, simogatás, együtt filmezés?

Figyelt kérdés
8 hónapja tart, egyikünk sem akar többet. Baj van velem vagy ez még normális? :D
2019. aug. 2. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem belefért - még több is


42/F

2019. aug. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Èn örülnék neki, hogy a lelkemmel is foglalkoznak.Kár, hogy kevés ilyen van.


N/31

2019. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura.
2019. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, men utasította vissza a srác, bár az egyik ilyennél megmondta, hogy szerinte nekem olyasvalakire van szükségem, akivel komoly kapcsolatot is ki tudok alakítani. Valóban hiánypótlásnak használtam.
2019. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván az. Nekem komoly kapcsolatra lenne igényem és neki is, de egymással nem tudjuk elképzelni, viszont ez így jó. Tulajdonképpen ezelőtt is ugyan ilyen kapcsolatom volt, az is elég sokáig tartott, minden héten találkoztunk.

Csak felmerült bennem, hogy talán nem stimmel valami az érzelmi világommal, ha ez így jól esik annak ellenére, hogy nem akarok tőle többet.

2019. aug. 2. 11:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Nem mindenki úgy szexel, mint az állatok, ezért valahol simán benne van.

Viszont, jobb vigyázni, hogy a másik ne lásson bele többet, hiába mondja, hogy nem kombinál.

2019. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

24N és 32F

Én vagyok az odaadóbb, úgyhogy nem tartok tőle.

2019. aug. 2. 17:41
 8/12 he84 ***** válasza:
100%
Nrm fura, belefér. Bár ez már inkább egy laza kapcsolat, ami olyan mint a barátság extrákkal. Tehát több mint szexkapcsolat, de kevesebb mint komoly párkapcsolat, a 2 között van középen. Jelenleg én is laza kapcsolatban vagyok és jó így. Ettől még lehet némelyik szexkapcsolat is jobb, ahol van 1-2 plusz kis dolog, de ott álalában barátság, nagyobb törődés nem szokott lenni és együtt filmezés se annyira gyakori ott. Emiatt mondom, hogy ez inkább egy amolyan laza kapcsolat.
2019. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ez az alap. Így megkapja az ember a kapcsolat előnyeit, de kimarad a hátrányaiból. Nincs ezzel gond, csak belefuthattok abba, hogy az egyikőtök többet akar.
2019. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van ez. Teljesen normális vagy :)
2019. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!