Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti terveznétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti terveznétek olyan nővel leélni az életeteket, akit tegyük fel nagyon szerettek de ő nem akar gyereket és soha nem is fog? Vagy ha a kapcsolat közben derülne ez ki elhagynátok olyanért aki szül nektek utódot?

Figyelt kérdés
Házasodni sem akarok, de hűséges vagyok és nem viselkednék "máshogy" mintha házasok lennénk, szimplán papíron nem lenne megörökítve.18/L
2019. aug. 3. 21:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%

Nem kellene az biztos..

Csak olyan aki szül nekem gyerekeket..

Fiút is lányt is.. Olyan nem kell aki nem szül..

2019. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mert a gyerekvállalás a dolgok része, ami jön magától úgyis, ha mindkét fél úgy érzi. De te még csak egy gyerek vagy, szóval érthető, hogy most így érzed, majd felnősz és fog ez változni jó esetben.
2019. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%

Én sem.akarok gyereket, és sterilizàltattam is magam.

Eleve közölném az elején a dolgoknak, hogy felejtse el a gyerek témát. Ha elfogadja mqrad, ha nem úgy is keres màst.


29f

2019. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%
Fiatal vagy még, én is hasonlóan gondolkodtam a te korodban, aztán a környezetemben egyre többen szültek és házasodtak, mígnem én is úgyéreztem, hogy ezek kellenek az életembe. 25/N
2019. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2019. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem fog megváltozni, megvan az oka és itt le is zárnám a téma személyeskedő részét, úgysem tudtok rólam többet annál hogy se gyereket se házasságot nem akarok. :)

De légyszi indokoljatok is légyszi hogy miért igen/nem, tényleg fontos. Köszi.

2019. aug. 3. 21:35
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretem és vele akarok élni akkor nem hagynám el. Szerintem ez fontosabb mint egy gyerek. Gyereket örökbe is lehet fogadni, de ha te gyerek néklül szeretnél élni az a te döntésed, én elfogadnám.
2019. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%

#3

Nem 29n-t akartál írni? :)

2019. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
28%
Miért kellett lepontozni? Erről szól az élet.. Gyerekvállalás..
2019. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező! Magadba vagy fordulva!
2019. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!