Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha vàlaszthatnàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha vàlaszthatnàtok melyik verzió mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Szegény körülmények között éltek és adódik 2 nagy lehetőség.

Az egyik,hogy férjhez mész egy dúsgazdag férfihez,aki mellett mindened megvan,de nem biztos,hogy ez a hàzàssàg szerelemmel végződik.

Külföldre mész dolgozni,messze a csalàdtól,baràtoktól,otthontól.


2019. aug. 6. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Itthon maradnèk és mindent megtennék hogy az àlmaimat beteljesítsem.

Szerető , boldog , egészséges élet a célom.

2019. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1


Magyarországon? HAHAHA

2019. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Másodikat. Ma mar barkivel tudod tartani a kapcsolatot az interneten.
2019. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2.
2019. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A második.

Együtt élni valakivel, csak amiatt, hogy nincsenek anyagi gondjaim, teljesen kizárt. Nem adnám el a lelkem. Soha nem is tettem.

2019. aug. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2.
2019. aug. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem lesz szerelem a vége? A házasságnak az eleje legyen szerelem, nem?


Amúgy nem mennék férjhez érdekből. Ahogy prostinak se állnék.

2019. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választottam, de nem is a meggazdagodás miatt. Kimentem Angliába bébiszitternek az érettségi után. (Előtte nem tanultam angolt, de az volt az álmom mindig is) Másfél év alatt megtanultam angolul és összegyűjtöttem annyi pézt, hogy én fizettem az utamat oda vissza mindig.

Hazajöttem, egyből felvettek egyetemre angol szakra. Mellette magánórákat adtam, illetve a kiemelkedő eredményem miatt ösztöndíjas voltam és akkoriban tandíj sem volt.

Utána kimentem megint küldöldre dolgozni és pénzem is lett, de itthon tanárként dolgozom. Nem nagy pénz, de aki elvállal kisebb vidéki iskolában állást, sokszor kaphat szolgálati lakást is mellé stb. És tisztességes, szép hivatás.

Szerelem nélkül felesleges házasodni.

2019. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

En a masodikat valasztottam 7 evvel ezelott, es nem banom egy percig sem, a ferjem pedig angol.

Kapcsolatot tartani egyszeru az internet segitsegevel.

2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én külföldre mentem dolgozni, de nem csak a pénz miatt, bár természetesen az is erősen közrejátszott. Most már otthon is kiemelkedően jól kereshetnék, de nincs az az isten, ami miatt bármikor visszaköltöznék. A távolsággal semmi baj nincs, a tartós barátságaim mind kibírták, a családommal már akkor se tartottam a kapcsolatot, amikor még Pesten éltem, az otthonom pedig ott van, ahol éppen élek. Soha nem értettem azokat, akik bizonyos helyekhez, tárgyakhoz vagy megszokott dolgokhoz ragaszkodnak, számomra a honvágy egy ismeretlen fogalom.
2019. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!