Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok, kapcsolatban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, kapcsolatban. Van egy fiú barátom, aki 4 szem közt lepontozza aki szóba kerül lány. Elég szigorú. Kérdeztem, és rám 8-9 pontot mondott. Ez baráti kedvesség, tényleg szép vagyok, vagy a belsőm miatt lát szépnek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátaival kedvesebb az ember, ez van.
2019. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár mindhárom egyszerre.
2019. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
A szeme előtt lebegett a gyöngyöző csiklós, váladékos hüvelybemeneted, a lüktető nőiesség, mely meleg, selymes, szűk. 🙂
2019. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

#1hez szerintem nincs mit hozzátenni.


Nyilván a többieket nem ismeri annyira jól, plusz neked...khm, beimponálna.

2019. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ki a phaszt vérdekel, ki ő valami sztár, hogy ennyire adsz a véleményére? Pontozás, istenem...mint az óvodában.

Nagyon szigorú(!) lol :D

2019. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

jah szigorú :)


A barátod basszus...az elve nem fog pontozgatni hacsak nem valami gyerekes visszamaradott

2019. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi ez? Ez a témátok m mikor kettesben vagytok? Ez szörnyű! Egyrészt másokat kibeszélni sem szép, de hogy nincs jobb témátok...


"Te és a Sári hanyas?"

"Ötös, mer' nem olyan jó a csecse mint a Gizinek aki hetes, pedig lóarca van. Na most te jössz, szerinted a Robi hanyas?"

"Háááááát nyolc vagy nyolc és feles, mert félprofilból hasonlít Di Caprióra, de legalább nem olyan ronda, mint a Pityisz, aki kettes, mert tiszta Bill Gates-be öntött Demjén Ferenc"


Épületes beszélgetés, veretes témák!

2019. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
A tini rovat lejjebb van.
2019. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Már írtam, legutoljára évekkel ezelőtt hallottam pár tini srácot, ahogy pontozták a nőket, metrón mellettem álltak.

Mondanom sem kell, hogy az összes negatívnak számító külső tulajdonságot képviselték küllemben.

2019. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Számít?
2019. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!