Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Lucius Malfoy típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Lucius Malfoy típusú férfi bármilyen nőt megkaphat?

Figyelt kérdés
Gazdag, elegáns, tanult, ha belép valahová, minden szem rászegeződik. Továbbá rosszfiús vonásokkal rendelkezik, mert másokat lenéz, és vannak zűrös ügyei
2019. aug. 10. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Borzalmas. Ronda es igenytelen. Menekulok,ha ilyen kulseju ember jon a kozelembe.

N

2019. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudod, mas a film és az élet. Ilyen külsővel a nyugati aluljáróban előbb néznének valami csövesnek, mint menő rosszfiúnak, hogy a te szavaiddal éljek, de a többi stimmel. :)
2019. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sem Hermionét, sem Ginnyt nem varrta le, de még Chot sem.


Pedig, ha bármelyik nőt megkaphatom, őket tuti nem hagyom ki

2019. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
uuuuu igen, imádom a gyerekverő fasisztákat 😍😍
2019. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem mert irtózom az ilyen alakoktól :-D
2019. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan lányok... titeket is megkaphat, csak egy Stupot vagy Imperio kell hozzá... nem is enlékeznétek rá egy Exmemoriam után... persze ha csúnyák vagytok, akkor még egy Erecto bűbájt elpattint magára az öreg.
2019. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez a Harry Potter majomkodás sosem cseng le?
2019. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerepe szerint?

Talán, mivel pénzes, az aranyásóknak pont jó.


Viszont arrogáns és beképzelt, nekem ezek nem jönnek be.

Ha a külsejét nézzük, az meg undorító.

2019. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A filmekben szerintem rémes a karaktere(én nem így képzeltem el), de amúgy jó lucius hermione fanficek vannak..


Gazdag, tanult, befolyásos, arrogáns, lekezelő, minden szub hajlamú nő álma a 6. könyvig.

2019. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos engem megkaphat. Marmint nem a tipus, hanem maga Lucius Malfoy. De nekem igazabol a csoro Piton professzor is bejott. Ezek a Mardekaros fiuk tudnak valamit. <3
2019. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!