Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatnám meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg az exemnek hogy én többet érek, mint amit gondol rólam?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Aki nem értékel annak mindegy, hogy mit csinálsz nem fog szarba se nézni. Hogyha valaki mellett eltöltöttél x időt akkor elég jól ismered és pontosan tudod, ha nem értékes ember hiába próbálja megjátszani.
2019. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van egy haverom akit lenezek ezert nem tustam vele összejönni soha hiaba aranyos kedves udvarias, de annyira mulya, az eletben sikertelen pancser, söt a jelleme is pl konfliktus eseten az a behuzom a dülem farkam tipus, igy rajta agyalok megis mi lenne az amivel be tudna nekem bizonyitani hogy ertekes


Szerintem aprosagok


Ha pl olyanokat latok hogy tapadnak ra a haverok valahol vezetö ötletelö jellem, hivogatjak mindenkinek hianyzik es nem csak az anyjanak

Vagy pl mint ferfi ugy kezel mint a gyengebb nöi nemet azaz tudatosan behaloz, eszre sem veszem es levadàsz, tul jar az eszemen, nem bizonytalankodik egy csok elött

Vagy pl a munkajaban felfele halad karriere epül valahol es nem azt hallom hogy ez sem ment az is sz.r melo amott is lehuztak es csak a kudarcok semmi elismertsege nincs


Vagy pl valahol bator. Van olyan hobbija pl ami extrem vagy ami ugy viszi magàval jar pl autos talalkozora vagy barmi hogy megfogta valami ami a "vérében"van es csinalja csinalja vagy versenyeket nyer.


Egyszoval ha latom azt hogy az elet különbözö területein sikereket er el, kitarto akarmelyik hobbinak tud elni valaminek tudatosan, celtudatos van jövökepe es nem nebants virag akit vigasztalni kell ha elvagta az ujjàt nem potanyàt lata nökben. Ilyesmik

2019. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ne akarj megfelelni egy olyan embernek, aki nem tud értékelni!
2019. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem...még mindig az exeden pörögsz....bazira hagynod kéne őt a francba.
2019. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!