Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak viccelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak viccelt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel nagyon jóban vagyok, de nem tudom hová tenni a kapcsolatunkat. Minden nap órákig beszélünk, de jelenleg elég távol élünk egymástól, viszont még korábban megígértem neki, hogy nem kezdek más férfiakkal (azt akarta, hogy exklúzív legyek vele).

Ma viccelődtünk valamiről, mire végül azt mondta, hogy szép pár vagyunk. A viccre reagálva mondtam, hogy erre számítottam, mire megkérdezte, hogy arra is számítottam-e, amit utána mondott. De nem tudom, mennyire vegyem komolyan, mármint én soha nem úgy tekintettem erre, mint egy párkapcsolat.



2019. aug. 13. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem viccelt. Arra vár, hogy zöld utat adj neki.
2019. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért nem vagyok biztos, mert csak én vagyok vele exklúzív, fordítva nem. Mármint, neki voltak nagyon alkalmi kapcsolatai. Ami nem zavart, mert egyrészt nem vettem ezt annyira komolyan a távolság miatt, másrészt én azért mentem bele mert nem érdekelt rajta kívül senki, meg engem nem érdekel a szex érzelmek nélkül, őt meg igen. Viszont emiatt úgy gondoltam, hogy ő nem is akar senkivel párkapcsolatban lenni, bár ezt nem mondta soha.
2019. aug. 13. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyennel nem álltam volna le.

Ha nekem udvarolt volna és közben másokat dug, akkor menjen amerre lát.


Neked is legyen tartásod, nehogy odavesd magad egy ilyen szintű embernek.

2019. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ti semmiféle pár, jól látod.
2019. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jo messze vagy es meg naiv is. Ennyi a tortenet.
2019. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz. "Exklúzív", játszik a szavakkal, te meg bedőlsz neki, mert ezt akarod hallani.
2019. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!