Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van így?

Figyelt kérdés

30 feletti férfi vagyok voltak hosszabb rövidebb távú kapcsolataim.Nem akartam soha senkitől komolyabbat(házasság)

volt hogy nem volt senkim a munka mellett eszembe se jutottak a nők.Sokszor magamnak való vagyok nincs kedvem senkivel beszélgetni eljárni bárhová.Egy ideje azonban rossz így egyedül lehet hogy öregszem


2019. aug. 14. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,sőt biztos h öregszel.
2019. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. 30 felett hol vagy most?
2019. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
33
2019. aug. 14. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor azért még nem vagy olyan öreg. :D De természetes, ha vágysz egy társra.
2019. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Izabella220 ***** válasza:
Az ember társas lény, a fiatalság elszál és más dolgok válnak fontossá, kell egy társ aki mellett tervezheted a jövőt, mert az még bőven előtted áll.
2019. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!