Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen remenytelen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen remenytelen, hogy egyszer meg kapcsolatba kerulunk?

Figyelt kérdés

Baratok voltunk, majd elkezdtunk randizni. Kedveltuk egymast, de nem tortent semmi. Aztan zavartan eldobott magatol. Ezekutan nem kerestem, o meg hulyen viselkedett velem, en csendben turtem, instan mar az utolso valaszara se valaszoltam. ugyanis, ha o nem tud velem beszelni, akkor ne tolem varjon kibekito valaszt, amit o cseszett el. Bevolt sertodve, majd suli vegen mar egy mosollyal utannam erdeklodott valamit. azota eltelt egy nyar es nem keresett. Neha latom a provokalo kepeit es faj nezni. Hiaba akarnam rendbe hozni, nem tudom, hogyan viselkedjek, ugyanis suliban meg latni fogjuk egymast.

19/L



2019. aug. 17. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket inkább hagyd a francba. Majd lesz jobb
2019. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebből nekem az jön le, hogy mindketten hülyén viselkedtetek és bevoltatok sértődve. Nem mondom hogy lenne értelme folytatni bármilyen kapcsolatot, de ez érződik (bár nem tudjuk mit csinált pontosan, mi az amit elcseszett).


Barátságot már úgysem tudtok tartani valószínűleg, legalábbis ő szinte biztos nem akarja oda visszaterelni, de olyan nagyon rajtad sem érzem. Nincs mit erőltetni ezen.


Egyébként majd a suli kezdetétől lesz valami, az elején nem szóltok egymáshoz, aztán ha nap mint nap látjátok egymást, talán közeledik feléd. Te döntöd el van-e értelme még bármit tartani vele, szerintem nincs.

2019. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!