Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány nem visel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány nem visel melltartót ruha alatt, mindegy mekkora a melle? Ugyanúgy tetszik/ megnezitek? Vagy melyik jobb, ha kisebb vagy nagyobb?

Figyelt kérdés
van olyan amikor már undorítonak találjátok?

2019. aug. 18. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Én a kis cicit preferálom :)
2019. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

tenyérbe vehetőig minden méret tetszik

ami nagyon lelóg, övbe tűzve hordja, az nem

2019. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az pluszpont ha nem hord egy lány melltartót?
2019. aug. 18. 17:09
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Én egy A-s mellű nő vagyok, és a kis mellméretem miatt gyakran megengedem magamnak a melltartónélküliséget. Nagyon nem szeretem még a kényelmes, szép melltartókat sem, maximum szex előtt afféle szexi fehérneműként, de olyankor is lekerül gyorsan. De ha nem veszek fel melltartót, akkor igyekszem olyan pólót felvenni, hogy ne látszon, hogy nincs rajtam mellartó, tehát fekete, nem feszülős pólót. Még ha látszik is, hogy nincs rajtam melltartó, akkor se látszik maga a mell formája, nem üt át a mellbimbó színe, tehát nem közönséges. Pulóveres időben nincs gond, akkor nem látszik. Ha olyan a pólóm, akkor viszont veszek ala melltartót. Nem akarok közönséges lenni, nem akarom hogy túlzottan bámuljanak.
2019. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem undorítónak tartom, hanem kihívónak, amikor ez látszik. Otthon oké, vagy olyan helyen ahol nincsenek mások, de pusztán amiatt, hogy ezzel másokat felkavarjon, azért szerintem visszataszító így játszani. De mondom, amúgy nincs vele bajom, ha otthon a kényelem miatt, vagy akár kelletésből csinálja, ott ezzel semmi baj nincsen, sőt a kapcsolatba ez benne van... de utcára ez nem való.
2019. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Kicsi fan vagyok. Nem kell csecskupak, ha nem indokolt, de hivatalos eseményre, rendezvényre tegye fel.
2019. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem azért nem hordok melltartót,hogy másokat felkavarjak,hanem mert úgy kényelmes.Ha kiakarom rakni akkor veszek fel.
2019. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

A túl nagyokat nem szeretem.



Viszont mikor egy kisebb mellű nő behajol, hogy lássam a dekoltázsát az nagyon izgató. Egy nagy keblü nő mindenkinek megmutatja, a kisebb viszont csak annak akinek szánja 😀

2019. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Semmilyen plusz pontot nem jelent ha nincs....

részemről igénytelen.

2019. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
Köszönöm, kérdező, hogy feltetted ezt az önbizalom-romboló kérdést.
2019. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!