Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megha poenosan mondta is te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megha poenosan mondta is te megsertodnel?

Figyelt kérdés

2 eve ismerek egy ferfi (25) akivel az utobbi idobe nagyon hajlik arra a dolog hogy osszejojjunk de sok dolog elbizonytalanit.

Tegnap hasonlo poenkodast kaptam: “ugy nezel ki ezen a kepen mint valami 40 eves, naci zsido orru, a szemoldokod pedig, mint valami oserdo vagy mint a 4 savos autopalya”

Hozzateszem, nincs zsido orrom, a szemoldokomre pedig kimondottan figyelek, valoban nem 1 csikbol all, mert alapbol dusabb. Tegnap kuldtem neki egy kepet, igazabol arra hogy mit csinalok.. tehat nem egy bealitott agyonfestett szinezett kep volt. Termeszetesen latott smink nelkul mig valaki ebbe kotne bele. Nektek rosszul esne? Nem vagyok sertodekeny de barmi szarul esett.


2019. aug. 21. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg, de mivel láttam már karón varjút, érteném, hogy ez mit jelent. Nem akar tőled semmit, csak havernak tekint.
2019. aug. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanék, hogy hála Istennek, legalább én normális vagyok, veled ellentétben, és hanyagolnám. Az a vicces, hogy ez sértődésnek látszik, pedig nem az. Csak ebből rájönnék, hogy ilyen embert barátomnak sem akarnék. Ha azt mondja, nem tetszel ezen a képen, semmi baj. De ez a stílus egy taplóra utal, taplókkal pedig nem barátkozom.
2019. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem poénos és az ilyen barátnak sem kéne.
2019. aug. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég nyitott vagyok mindenféle viccelődésre, egymás "vérének a szívására", a legkreténebb humort is tudom értékelni, ha van létjogosultsága, vagy frappáns. Ennek ellenére ebben a mondatban nem találok semmi poénosat.
2019. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen stilusban beszelo emberektol meg a buszmegalloban is odebb allnek, nemhogy szobaalljak velük. Nem ertem te minek süllyeszted magadat direkt erre a szinvonalra.
2019. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős, ez egy tahó és ebben semmi poénos nincs. Ha már most ilyen, később is meg fog alázni.
2019. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen emberrel összejössz, csak magadat okolhatod, ha utána lépten-nyomon megaláz.

Az elemi tisztelet hiányzik belőle. Mitől volna ez humoros?

2019. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!