Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor dorombol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor dorombol az öledben a barátnőd egy ilyen meleg nyári éjszakán és összebújva sorozatokat néztek?

Figyelt kérdés

Sose volt még csajom lényegében, mesélnétek kicsit arról hogy milyen érzés?


F/28


2019. aug. 24. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hova tűnt a macsesz?
2019. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Király. Bár nekem minden barátnőm inkább reggeli pacsirta volt, mint éjszakai bagoly, szóval hamar bealudtak.
2019. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

van kellemes és kellemetlen része is, pl. arra ébredni, hogy tiszta nyálfolt vagy, mert rajtad aludt elé nincs olyan jó nedvesség szívó hatásod mint a párnának. :-D

Illetve nem dorombolnak, bár jobban szeretik ha ezt mondjuk a durmolás hangjaira.


DE! minden kellemetlen dolgával együtt, jó érzés tudni hogy van valaki aki szeret. :-)

2019. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én nem sorozatot néznék vele, hanem kimennénk egy pléddel és összebújva lesnénk a csillagokat, s közben szerelmeskedésre csábítanám galád módon. 😁
2019. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Jópárszor átélt helyzet, de sosem tart sokáig. :D

Bár kinél igen?

Ezek még az első fázisai egy párkapcsolatnak, de ahogy olvasod itt is, már pár hónap után sokaknál már szex sincs...

Nem lenne baj, ha örökké tartana egy ilyen valakivel...

2019. aug. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleje még csak csak, igaz nyári éjszakán lehet izzadni rendesen össze bújva.

Második, a sorozat nézés, na azzal világból kilehet zavarni. Akkor inkább egy természet film, vagy egy jó mese.

2019. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez csak addig van, amíg a rózsaszín köd még le van ereszkedve. Eltelik pár hónap, és már inkább zavarod a barátnőd, lenéz, beszólogat. Sosem hittem az ilyen összebújós dolgokban. Eleve én sem vagyok hibátlan, engem ne is szeressen vakon senki, én sem akarok csalódni.


Persze most jönnek majd a kommentek, hogy 20 éves házasságban is így működnek. Ja, 1000-ból egynél. Aki meg megtalálta, annak gratulálok a szerencséjéhez, mert ez kizárólag csak szerencse kérdése.

2019. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!