Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehető észre hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehető észre hogy egy tanárnak tetszik egy lány diák az iskolából?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Remélhetőleg sehonnan.
2019. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan iskoláról, ahol egy tanár rámászik a diákokra, és az a szomorú, hogy az iskola igazgató is tudja, de nem tesznek semmit
2019. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veheted, hogy rengeteg tanárnak/tanárnőnek vonzóvá válhat egy-egy diákja, de egy jóérzésű felnőtt ezt a helyén tudja kezelni és nem mutatja ki.
2019. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de kérlek a kérdésre válaszoljatok. :)
2019. aug. 24. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél a tanárodnak, tudnál róla. :) A férfiak meglehetősen rámenősek tudnak lenni, ha akarnak egy nőt. De mivel te egy álmodozó kislány vagy, ő pedig a tanárod, már csak a munkahelye/hivatása miatt sem fordul meg a fejében veled kapcsolatban semmi.


Szerintem ne csinálj hülyét magadból. A tanáriban ne akarj téma lenni, mert csak ki fognak röhögni.

2019. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy lehetett észrevenni, hogy állandóan azok körül csatangolt, akik tetszettek neki. Bókolgatott, meg túl kedves volt. (Mondjuk akiről szó van, mindenkire ráugrott, aki nem dohányzott.)Tehát marha sok figyelmet mutatott olyan diákok iránt, akik nem voltak mondjuk nagyon tehetségesek, de folyamat beszélgetett velük, ott ült mellettük. Viszont ő nem szerelemből csinálta, hanem neki konkrétan szerintem mindegy volt, csak legyen valaki, aki kokettál vele.
2019. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik tanárom konkrétan annak a lánynak tartotta az előadást, aki tetszett neki. Képtelen volt levenni róla a szemét, igyekezett a nyomorult, de csak állandóan visszakalandozott a szeme. Én is észrevettem és más is nevetett rajta óra után. Egy másik, aki hírhedten szivatós volt egy vizsgán, olyan engedékeny volt az egyik csajjal, aki semmivel sem tudott többet, mint akiket előtte megbuktatott, hogy még hetek múlva is ezen röhögtek a srácok.
2019. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!