Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ti mit gondoltok a szemöldöktetoválásról, meg úgy általánosságban a sminktetoválásról? Ha a párotok szeretné megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Megpróbálnátok megakadályozni valahogy, hogy megcsináltassa?

A szemöldök lenne az első, de később szemhéj és ajak is lenne, csak nem egyszerre az ára miatt.

Van itt esetleg olyan lány, hölgy akinek ellenezte a párja a sminktetoválást? Hogyan győzted meg?



2019. aug. 28. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
bloáááááááááá....
2019. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém ellenezte a szemöldöktetoválást, de őszintén szólva hidegen hagyott, mert én meg akartam csináltatni. Bár az igaz, hogy nem az "alkoholos filc" szerű szemöldököt, hanem a microblading tetoválást választottam, teljesen természetesnek hat és imádom, utána a párom is megjegyezte, hogy jól áll nekem, és így már egyáltalán nem bánja. A szemhéj és ajak tetoválás már más tészta, azt nem tudom elképzelni magamon.
2019. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Minden festék ki fog kopni egy idő után. Bármilyen technikával lett csinálva (microblading is), akkor már közel sem lesz olyan természetes. A szájra és a szemre meg... Nagyon alja, ahogy az kinéz.
2019. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Az első válaszolón jót nevettem.


Egyébként én is az ellenzők pártját fogom. Nem láttam még olyat ami ne nézett volna ki igénytelennek.

2019. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Azt hiszem az itteni kérdések nem nekem szólnak.

Még hogy a párom szeretné megcsináltatni... :D Hatalmas szégyen lenne rám nézve, ha olyan nővel lennék együtt, akiben ilyesmi felmerül.

2019. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-nél a pont
2019. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
A szemöldöktetoválás is tud igényes lenni, amin nem is látszik, hogy tetoválás. Ismerek olyan nőt akinek a harmincas éveire kihullott a szemöldöke, minden nap rajzolja magának és szeretné megcsináltatni, de akkor igazából rajzolni se rajzoljon mert fúj az nem természetes? Látszik hogy az ember általában azokra a förtelmes kék színű, felemás ocsmány tetkókra gondol ilyenkor, ami huszonéve volt divat, de már kicsit más időket járunk.
2019. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Nagyokat szoktam röhögni a kb tarkójára tetovált szermöldökű, 6 kiló rúzsos kiszáradt nimfákon
2019. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Borzalmas, k**úrvás, kiélt ááááá soha
2019. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hollófernyiges ***** válasza:
65%
Csatlakozok az első válaszolóhoz.
2019. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!