Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » “ a szaja meg nem verzik” ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“ a szaja meg nem verzik” ha latjatok pasik hogy a csajnak megjott es szenved, faj a hasa pont nem az hianyzik neki hogy veled legyen de meg az sem hogy hozza erj. Miert nem vagytok elnezoek, es miert csak a gatyatokban levo nyagyurra gondoltok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 23:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%

1. A szeretkezéstől elmúlik, ha nem is sokáig de egy ideig

2. ilyenkor a legjobban kívánja a nő!


3. Azért mert neked nem jó, dögöljön meg a szomszéd lova is?...

El tudom képzelni mennyire szereted a párod.

2019. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%
Elég undoritó,hogy a pasi olyankor is arra gondol,hogy a vágyai legyenek kielégitve.Legtöbb nő ilyenkor pocsék hangulatban van,még akkor is ha nincsenek görcsei.
2019. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
54%

Tini koromban voltak csak ilyen szánalmas fiúkáim, akik nem bírták ki azt a pár napot. Amióta felnőtt férfiak voltak a kapcsolataimban, tudnak uralkodni magukon. Ők már a nőt is nézik, nem csak hogy a farkincájukat legyen hova tuszkolni. :)

Majd kinövik.

2019. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
31%

#24


Vén impotensek. Vagy B változat, megoldják maguknak a másik szobában, csak azt te nem látod :D

2019. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%

#25:

Szállj már le a témáról! Neked anyukád nem engedi, de nem mindenki a (pót)anyukájával köti össze az életét.

Egészséges felnőtt párkapcsolatban nem tabu a maszturbálás.

2019. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
46%

#26


Anyámmal elég ritkán találkozom, nem élek vele/nála. Ahogy a többi rokonnal sem. Jó is így.

2019. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nagyon eltertetek a tematol, de jot beszelgettek 😄😄
2019. aug. 29. 10:07
 28/31 anonim ***** válasza:
34%
Én akkor is szeretem kielégíteni a párim,ha megvan.Mondania se kell.Érdekes,hogy mások ennyite elutasítják.Nem hiszem,hogy mindenkinek szörnyű az a pár nap.
2019. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
52%

#29:

[link]


Addig jó, amíg sokan azt se tudják, mi fán terem.

Sokan ráadásul tablettát szednek, ami mellett csak megvonásos vérzés van.

De azt azért legalább nőként ne vonjuk kétségbe, hogy más nőknek mennyire (nem) fáj.

2019. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
46%

Akkor elárulok valamit a tisztelt ifjúságnak:

A menstruációs görcsöt leggyorsabban az orgazmus oldja (meg a béta-receptor izgató asztma-spray-ok, de ez nem tartozik ide)

Nekem eddig soha sem sikerült kifogni olyan nőt, akit zavart volna a szex "azokon a napokon"... persze ebben valszeg az is benne volt, hogy soha nem a vallásos muszlim vagy zsidó közegben ismerkedtem - ezek a vallások ugyanis tiltják.

2019. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!