Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nincs erőm semmihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs erőm semmihez, mert nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Ezt egy pszichológus mondta nekem. Elmentem hozzá,mert azt hittem,depressziós vagyok,de azt mondta,h nem,hanem egész egyszerűen csak a körülmények tesznek ilyenné, ha olyan emberek vennének körül,akik szeretnek,akkor sokkal energikusabb lennék.

Szüleimmel viszonylag jó a kapcsolatom,de nem sokat foglalkoznak vele, h élek vagy halok,van,h hetekig nem is keresnek. Barátaimmal hasonló a helyzet,h csak ritkán találkozunk, mindenki el van foglalva a maga dolgával, a legtöbben akkor keresnek, ha akarnak valamit, h elintézzem nekik. Párkapcsolatom nincsen.

Nagyon enervált vagyok, még az egyszerűbb dolgok is nagyon megterhelőek számomra. Semmihez sincs kedvem, semmi nem miotivál. Anyagilag jól állok,de a pénzköltéshez sincs kedvem,megvan mindenem,igazából nincs semmi,amire úgy nagyon szükségem lenne. Az emberekhez elég pozitívan állok,bárkit meghallgatok,megértő vagyok, de én valahogy nem szívesen terhelném rá a gondjaimat másokra. Szoktam jótékonykodni,de általában névtelenül teszem. A pszichológus szerint nekem semmi másra nem lenne szükségem, csak egy jó adag szeretetre. Nekem magamtól amúgy soha nem jutott eszembe,h szeretethiányos lennék. Inkább csak egyfajta érdektelenséget,apátiát közömbösséget éreztem minden iránt. Eszem ágában sem volt soha, h ráakaszkodjak valakire.


2019. aug. 29. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem akart veled foglalkozni és hónapokig kezelni ezért elzavart egy ilyen kamuval. Láttunk már ilyet sajnos a magyar kiégett egészségügyben.

Hatalmas hülyeség amit mondott. Ha csak akkor tudod jól érezni magad és haladni az életeddel ha valaki tutujgat az soha nem normális. Ezeknek belülről fakadó dolgoknak kéne lennie. Ha az önbecsülésed, a motivációd külső forrásokból ered az soha nem egészséges és nem utal túl stabil elmeállapotra.

2019. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Téged még a pszichológusod is magasról lesz**art nem csak mások...
2019. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát úgy gondolod, hogy ELŐBB elkezdenek szeretni, UTÁNA MAJD megváltozol? Ilyen nincs.

Keress másik pszichológust.

2019. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a pszichológusnak félig igaza volt.

Keress új embereket, új kapcsolatokat. Nálam is volt hasonló és tényleg nagyon sokat segített, hogy a környezetemben lévők mások lettek. Teljesen más utakra vitt, sokkal jobb társaság.

Viszont közben foglalkoznod kell magaddal, hogy jobban megszeresd magadat.

Kezdj sportolni mondjuk, új hobbikat, amikben jobban érzed magad, ki tudsz teljesedni úgymond.

Meg amin szeretnél változtatni magadon azon változtass.

Tűzz ki új célokat és próbálj ki új dolgokat.

2019. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért nem szeret senki, mert nincs erőd semmihez.

2019. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem elmegyek én is, iratok magamnak 1mg-os szeretetből napi 3x1-et..... Magadat szereted?

33/f

2019. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szeretetre mindenkinek szüksége van. Ha nem kap és nem tud adni akkor jön az amiben te most vagy, meg még nagyon sokan rajtad kívül.
2019. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!