Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ki fizeti az óvszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki fizeti az óvszert?

Figyelt kérdés

Nálunk mindig a barátom veszi, nála is tartjuk. Zavar, hogy mindig ő veszi, végülis ketten használjuk. Mondtam már neki, viszont mindig az a válasza, hogy nem kell beleadnom, ő szívesen veszi. Egy időben, a kapcsolat elején mondjuk fogamzásgátlót szedtem, (úgy 1.5 évig), és ő sem adott bele, de akkor is rosszul érzem magam.

Nálatok ez hogyan megy?


2019. aug. 29. 23:33
 1/8 anonim válasza:
59%
Természetes hogy a fiú veszi . Örül neki hogy engeded magadat dugattyúzni.
2019. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is az lenne a normális, hogy ez közös felelősség. Nyilván mindkettőtök érdeke, hogy ne legyen gyerek a dologból.

Nálunk ilyen aki éppen boltban van az vesz szitu volt mindig is, felezgetni nem sok értelmét látom. De szerintem alap, hogy mindkét fél költ rá néha.

Elsőnek meg annyit, hogy a szex kölcsönös örömszerzés, nem ilyen "hagyom magam megdugni" baromság. Egy nőnek ugyan úgy fontos mint egy férfinak.

2019. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Költsön rá a nő.
2019. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Családi vásárlásokkor átkiabál anyukám az üzleten, hogy "gyerekek, még mindig a legkisebb koton kell!!!???"

33/f

2019. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13%
Másodiknak. Egy fiatal lány száz férfit talál szexre. De egy fiatal férfi örül ha százból egy engedi. A nő dönt. Látszik hogy még szűz vagy.
2019. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd rá, ha ennyi ideig csak te költöttél rá, akkor most rajta a sor. Örülj neki inkább, hogy kiveszi a részét belőle.
2019. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 év után már rég együtt éltünk, közös kasszával, és buzgón szerveztük az esküvőt. Innentől MI vettÜK az óvszert, és nem is volt problèma.
2019. aug. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, aki éppen megy a boltba.
2019. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!